mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۷ - ۱۴ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۸۶
تعداد بازدید: ۲۱۴۹
معاون بنیاد مستضعفان اعلام کرد:
وی بابیان اینکه این پروژه به‌صورت ۵۰ درصدی بین بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی به سرانجام خواهد رسید، افزود: قطعه یک این آزادراه از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه میزان ۶۴ کیلومتر مسیر تهران تا شهرستانک را کوتاه می‌کند

معاون توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان گفت: برای قطه سوم پروژه آزادراه تهران - شمال با فینانسورهای خارجی در حال مذاکره هستیم.

به گزارش مهر ، منوچهر خواجه دلویی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید رئیس بنیاد مستضعفان، استاندار البرز و اعضای شورای فنی استان از آزادراه تهران - شمال، اظهار کرد: امیدواریم حضور استاندار البرز منشأ خیر و برکتی برای این منطقه از جمله پروژه بزرگراه آزادراه تهران - شمال باشد.

وی بابیان اینکه این پروژه به‌صورت ۵۰ درصدی بین بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی به سرانجام خواهد رسید، افزود: قطعه یک این آزادراه از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه میزان ۶۴ کیلومتر مسیر تهران تا شهرستانک را کوتاه می‌کند.

 پیمانکاران قطعه دوم آزادراه تهران - شمال مشخص‌شدند

خواجه دلویی بابیان اینکه هزینه قطعه دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است، تصریح کرد: پیمانکاران قطعه دوم مشخص‌شده از طرفی باید به این امر نیز اشاره کرد که تونل البرز به‌عنوان طولانی‌ترین تونل این پروژه در قطعه دوم جانمایی شده است.

وی با تأکید بر اینکه ۳۲ کیلومتر قطعه جدید از این پروژه در فاز یک تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: در خصوص قطعه سوم این پروژه با فینانسورهای خارجی در حال مذاکره هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها