mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۳ - ۱۵ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۶۹۱
تعداد بازدید: ۱۸۱۹
کودکان تحت پوشش موسسه کهریزک که از معلولیت ذهنی، جسمی و بیماریهای اوتیسم و ام اس رنج میبرند در قالب اردویی یک روزه از باغ وحش این مجموعه بازدید کردند.

به مناسبت روزدانش آموز  روز یکشنبه مورخه ی 14 آبان ماه سال جاری حدود 40 نفر از کودکان معلول موسسه خیریه کهریزک بهمراه مربیانشان از باغ وحش مجموعه ارم سبز بصورت رایگان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز،با هماهنگی انجام شده بین موسسه خیریه کهریزک با مجموعه ارم سبز موافقت شد کودکان تحت پوشش این موسسه که از معلولیت ذهنی، جسمی و بیماریهای اوتیسم و ام اس رنج میبرند در قالب اردویی یک روزه از باغ وحش این مجموعه بازدید نمایند.

در همین رابطه ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه گفت؛ با توجه به اینکه یکی از وظایف مجموعه ارم بعنوان یکی از شرکتهای تابعه بنیاد مستضعفان کمک به قشر آسیب پذیر و محروم جامعه است، پس از اعلام درخواست موسسه خیریه کهریزک مبنی بر بازدید رایگان از باغ وحش مجموعه با کمال میل از این پیشنهاد استقبال کردیم و مقدمات بازدید این گروه در مجموعه مهیا شد.
منیره گرجی مسئول برگزاری این اردو گفت؛ کهریزک نهالی بود که توسط محمدرضا حکیم زاده در سال 1352تاسیس شد و اکنون پس از 44 سال 2700 مدد جوئ بی پناه در آن آشیانه کرده اند.ما درجهت تامین نشاط و حفظ روحیه کودکان معلول تحت پوشش این موسسه اردوهای مختلفی را برگزار میکنیم .

در همین راستا با مساعدت مجموعه ارم تعدادی از کودکان این موسسه از باغ وحش ارم بصورت رایگان بازدید وروز شاد و پرنشاطی را سپری کردند.

گرجی در انتها گفت؛ لازم میدانم از زحمات پرسنل مجموعه ارم بابت همکاری در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این اردو تشکر کرده و امیدوارم در آینده بتوانیم اردوهای مشابهی را در مجموعه ارم برگزار کنیم. 

 

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها