mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۴ - ۱۷ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۰۱
تعداد بازدید: ۲۳۷۵
رییس بنیاد مستضعفان خبر داد:
رئیس بنیاد مستضعفان از تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت این تسهیلات در سطح کشور خبر داد و گفت: خراسان جنوبی از جمله استان های پیش رو در جذب این تسهیلات بوده است.

رئیس بنیاد مستضعفان از تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت تسهیلات توسعه و اشتغال روستایی خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری مهر ، محمد سعیدی کیا صبح چهارشنبه در آیین واگذاری اسناد اراضی موسوی به مردم بیرجند، اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری وظیفه ما این است که آنچه می توانیم به مردم و مستضعفان خدمت کنیم.

وی با اشاره به اختصاص تسهیلات توسعه و اشتغال روستایی، بیان کرد:  در این راستا به هر استان سالانه ۲۰ میلیارد تومان اختصاص خواهد یافت.

رئیس بنیاد مستضعفان از تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت این تسهیلات در سطح کشور خبر داد و گفت: خراسان جنوبی از جمله استان های پیش رو در جذب این تسهیلات بوده است.

سعیدی کیا با بیان اینکه تاکنون ۳۱ طرح اشتغال در خراسان جنوبی به تصویب رسیده است، بیان داشت: از این تعداد تاکنون ۲۱ مورد پرداخت شده است.

وی همجنین از بهره برداری ۱۶ طرح اشتغال در روستاهای استان خبر داد و گفت: در مجموع با اجرای این طرح ها برای ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان جنوبی جذب شده و امیدواریم این طرح ها ادامه یابد.

سعیدی کیا با تأکید بر اینکه کشور آباد نمی شود مگر با کار و تلاش خود مردم، بیان داشت: تلاش بنیاد مستضعفان نیز است که مردم روی پای خودشان باایستند و خودشان کارفرمای خودشان باشند.

وی با اشاره به ساخت سالن ورزشی در شهر بیرجند، افزود: این پروژه در مراحل انتهایی خود است و بازهم تلاش می شود در استان پروژه های دیگر اجرا شود.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: