mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۱۶ - ۲۰ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۰۲
تعداد بازدید: ۱۹۳۳
سردار یزدی ضمن رضایت از عملکرد و خدمت رسانی مجموعه ارم در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا،ایثارگران،پیشکسوتان جهاد و شهادت، روح شهدا را قطعا دعاگوی عزیزان خدمت رسان در مجموعه دانست.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از مدیر عامل مجموعه ارم سبز تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی ارم سبز ،با اهداء لوح سپاس از سوی سردار محمد رضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از ایرج جهانگیر ،مدیر عامل مجموعه ارم سبز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

سردار یزدی ضمن رضایت از عملکرد و خدمت رسانی مجموعه ارم در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا،ایثارگران،پیشکسوتان جهاد و شهادت، به مدیریت  ایرج جهانگیر، روح شهدا را قطعا دعاگوی عزیزان خدمت رسان در مجموعه دانست.

شایان ذکر است که مراسم فوق با حضور 900  نفر از پرسنل سپاه پاسداران بهمراه خانواده هایشان در قالب اردویی درروز پنجشنبه مورخه 20 مهر ماه سال جاری در مجموعه ارم سبز برگزار شد و میهمانان با استقبال مدیران و پرسنل مجموعه ارم از امکانات این مجموعه استفاده کردند.

میهمانان پس از ورود به مجموعه در تالار کشتی مورد پذیرایی قرارگرفتند و تنی چند از فرماندهان سپاه به ایراد سخنرانی پرداختندودر ادامه از بخشهای مختلف مجموعه از جمله باغ وحش و شهربازی بازدید و از وسایل بازی استفاده کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها