mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۴ آبان ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۱۷
تعداد بازدید: ۲۲۱۵
رئیس بنیاد مستضعفان در جمع مردم کلاله:
دو هزار سند مسکونی و دو هزار سند کشاورزی به مردم استان گلستان واگذار شد /بنیاد مستضعفان در سرمایه گذاری کوچک ورود نمی کند/تا پایان سال 4 هزار اسناد دیگر به مردم گلستان واگذار خواهد شد
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: :امروز 4 هزار فقره اسناد را به مردم کم درآمد اهدا کردیم که 2 هزار اسناد مسکونی و 2 هزار اسناد کشاورزی است و امیدواریم این اسناد پشتوانه فعالیت‌های اقتصادی و قضائی شما مردم این منطقه باشد.

محمد سعیدی‌کیا در مراسم اهدای اسناد علوی در دهستان تمران در سالن ورزشی روستای تمر قره قوزی شهرستان کلاله اظهار داشت: این اسناد حدود 51 میلیون و 860 هزار مترمربع مساحت دارد و ارزش آنها بیش از 78 میلیارد و هفتصد میلیون تومان است که رایگان در اختیار مردم محروم قرار گرفت.

رئیس بنیاد مستضعفان درباره ورود بنیاد به سرمایه گذاری های کوچک گفت: بنیاد مستضعفان در سرمایه‌های کوچک ورود نمی کند، اما تلاش می کنیم  به صورت مشارکتی و با سرمایه گذاران فعالیت‌های اقتصادی در جهت اشتغالزایی گام هایی را برداریم .


سعیدی کیا درباره تسهیلات ارایه شده به مردم استان گلستان گفت: تاکنون در استان گلستان در جهت دریافت تسهیلات ۶۰ طرح معرفی شدند که از این تعداد ۲۱ مورد تصویب شده و ۱۳ مورد تاکنون برای اخذ تسهیلات به بانک معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در جهت فعالیت‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال در هر استان از سال گذشته 200 میلیارد ریال اختصاص یافته است اظهار داشت: با توجه به اینکه سال گذشته نخستین سال تخصیص این اعتبار بود و خوب جذب نشد این اعتبار به سال جاری نیز انتقال یافت.

سعیدی کیا افزود: تاکنون در استان گلستان در جهت دریافت تسهیلات 60 طرح معرفی شدند که از این تعداد 21 مورد تصویب شده و 13 مورد تاکنون برای اخذ تسهیلات به بانک سینا معرفی شدند.

رئیس بنیاد مستضعفان افزود: اعتبار سال گذشته 20 میلیارد تومان بوده و به اعتبار سال جاری منتقل شده و امسال این اعتبار به 400 میلیارد ریال افزایش یافته و استان گلستان فاصله زیادی برای دریافت این تسهیلات دارد.

سعیدی کیا تصریح کرد: بنیاد مستضعفان 5 درصد، معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری نیز 5 درصد یارانه می‌دهد و سهم متقاضی 8 درصد خواهد بود که بانک سینا این تسهیلات را پرداخت خواهد کرد.

گفتنی است در این مراسم استاندار گلستان، دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کلاله و ائمه جمعه منطقه شرق گلستان حضور داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها