mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۱۷ - ۰۴ آذر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۲۸
تعداد بازدید: ۱۸۸۹
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خاطر نشان کرد : پوشش تحصیلی خط قرمر آموزش و پرورش است و تمام تلاش ها در راستای پوشش تحصیلی مناسب در شهرستان هاست و در جهت حمایت و تقویت دانش آموزان رامشیری در کنکور ،امسال برای اولین بار در رامشیر ، دانش آموزان مقطع متوسطه دوم تحت پوشش بنیاد علوی قرار گرفتند .
معاون آموزش متوسطه استان : رامشیر امسال برای اولین بار تحت پوشش بنیاد علوی قرار گرفت

معاون آموزش متوسطه استان نیز در این جلسه با تبریک هفته بسیج مطالبی را در خصوص وضعیت تحصیلی دانش آموزان رامشیر مطرح نمود و اظهار داشت : توازن در توزیع نیروی انسانی در رامشیر بسیار مطلوب می باشد و51 درصد از دانش آموزان در بخش نظری  و مابقی در بخش کارو دانش و فنی حرفه ای مشغول به تحصیل هستند .

جمشید کمایی گفت : بیشترین نگرانی ها در حوزه اشتغال ، بیکاری تحصیلکرده هاست و در حال حاضر نیاز جامعه به نیروهای دارای مهارت و آچار به دست می باشد و با توزیعی که در رامشیر صورت گرفته این نگرانی به حداقل خواهد رسید .

کمایی در ادامه با بیان اینکه براساس قانون،  متولی پژوهش سراها ،شورای آموزش و پرورش شهرستان هاست  خواستار حمایت از پژوهش سرای رامشیرتنها نماینده آموزش و پرورش کشور در نمایشگاه تهران شد .

معاون آموزش متوسطه  اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خاطر نشان کرد : پوشش تحصیلی خط قرمر آموزش و پرورش است و تمام تلاش ها در راستای پوشش تحصیلی مناسب در شهرستان هاست و در جهت حمایت و تقویت دانش آموزان رامشیری در کنکور ،امسال برای اولین بار در رامشیر ، دانش آموزان مقطع متوسطه دوم تحت پوشش بنیاد علوی قرار گرفتند .

وی همچنین ایمن سازی مدارس و برچیده نمودن مدارس کانکسی را از اولویت های آموزش و پرورش استان عنوان کرد  .

گفتنی است در ابتدای جلسه مطالبی در خصوص مسائل و مشکلات مختلف آموزش و پرورش ،  معلمان ، مدارس و دانش آموزان توسط دیگر اعضاء مطرح شد که پیگیری جهت پشتیبانی اردوهای راهیان نور دانش آموزان ، کمبود مشاور در سطح مدارس، نارضایتی برخی از اولیا از وضعیت هدایت تحصیلی دانش آموزان و کمبود سرانه مدارس از آن جمله اند ./فرمانداری رامشیر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها