mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۲ - ۲۲ آذر ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۷۳
تعداد بازدید: ۲۰۸۹
استاندار البرز
استاندار البرز تاکید کرد آزاد راه شمال پیشرفت خوبی دارد و با جلسات مشترک با ریاست بنیاد مستضعفان تحرک جدیدی در آنجا ایجاد شده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان؛ محمدعلی نجفی استاندار البرز تاکید کرد آزاد راه شمال پیشرفت خوبی دارد و با جلسات مشترک با ریاست بنیاد مستضعفان تحرک جدیدی در آنجا ایجاد شده است.

وی افزود: در بخش عمران کارهای فراوانی باید در البرز آغاز شود، بخشی از کارها انجام شده که جای قدردانی هست، ولی اگر فرصت اجازه دهد به بخش راه ها بپردازم. بزرگترین دغدغه استان گلوگاهی هست در ورودی و خروجی استان البرز و شهر کرج است برای کسانی که در شب و روز گذر می کنند با آن مواجه هستند. آزاد راه تهران - شمال که مدتی شروع شده بود، توفیقی داشتم که جلسات مشترکی با ریاست بنیاد مستضعفان داشتم و تحرک جدیدی در آنجا ایجاد شد و خوشبختانه کشور و دولت محترم نیز به این موضوع اعتقاد دارند و دنبال می کنند.

در روزهای ورودم در استان با همه مقامات عالی کشور که موثر بودند در این بخش چه معاونت محترم ریاست جمهور، ریاست بنیاد مستضعفان، ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیرمحترم راه و شهرسازی مذاکرات و بازدیدهایی داشتیم.

آزاد راه - شمال پیشرفت خوبی دارد، یکی از معضلات استان البرز و شهر کرج که روزی از باغ شهرهای ایران و تفرجگاه پایتخت نشینان و سایر شهرها بوده است، امروز متأسفانه عمده شهرهای آلوده صنعتی را که نام می برند کرج هم در کنار آن هست و گاهی حتی پیشروتر. یکی از این مشکلات مربوط به خودروهایی است که برای ورود و خروج خودروهای 14 استان از استان البرز گذرمی کنند و ما با این مشکلی که روبرو هستیم باید آزاد راه شمال تسریع شود که خوشبختانه با شرایط خوبی کار می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها