mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۹ - ۰۲ دی ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۷۷۹
تعداد بازدید: ۲۶۹۲
در سفر رییس بنیاد مستضعفان صورت گرفت؛
محمد سعیدی کیا در سفر به منطقه قلعه گنج در جریان آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی این شهرستان قرار گرفت و چند طرح آموزشی- رفاهی را کلنگ زنی کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا؛ رئیس بنیاد مستضعفان کشور عصر چهارشنبه در این آِیین گفت: این پل با چهار دهنه پنج متری به طول 30 متر و با اعتبار 10 میلیارد ریال به مدت چهار ماه ساخته خواهد شد.

محمد سعیدی کیا در بازدید از مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) دهستان رمشک از ساخت یک خوابگاه برای این مدرسه خبر داد.

وی در ادامه سفرش به قلعه گنج از روند ساخت زمین ورزشی فوتبال دهستان رمشک بازدید کرد و گفت: این زمین ورزشی با اعتبار 500 میلیون ریال تجهیز و در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.


رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جمع مردم روستای ده بالا دهستان رمشک قول ساخت یک دبیرستان را داد و از طرح توان افزایی این روستا بازدید کرد.

معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و رئیس سازمان بنیاد مستضعفان از طرح های توان افزایی جوامع محلی با محوریت مهارت در شهرستان قلعه گنج بازدید کردند.

عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت در روستای محروم رمشک - قلعه گنج نیز روز گذشته آغاز شد. اهدای پنج گواهینامه مهارت به صورت نمادین به کارآموزان روستای رمشک، بازدید از کارگاه چرم دوزی، حضور در جمع محروم خانواده مهارت قلعه‌ گنج، افتتاح بوستان وحدت در روستای رمشک و از مرکز پرورش بز مورسیاه از جمله دیگر اقدامات معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و رئیس سازمان بنیاد مستضعفان در قلعه گنج بود.

طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی از سال 1393 به پیشنهاد استاندار کرمان و مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در شهرستان محروم قلعه گنج در دست اجراست.


این طرح که به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی در کشور نیز مطرح با تکیه بر توانمندی محلی مردم منطقه و بهره گیری از ظرفیت بخش غیردولتی اجرا شده و تشکیل صندوق های خرد روستایی برای تجمیع سرمایه های مردم و اعطای تسهیلات برای ایجاد مشاغل پایدار از ثمرات این طرح است.

مرکز شهرستان قلعه گنج در 420 کیلومتری جنوب کرمان واقع است. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها