mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۵۵ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۸۵۰
تعداد بازدید: ۲۰۴۰
مختاری در حاشیه همایش ارزش آفرینی نهادها؛
معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد در سال آینده نگاه ویژه‌ای به اشتغال دارد و تلاش می‌کند تولیدات خوب، رقابتی و قابل عرضه در بازارهای بین‌المللی داشته باشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان، همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با حضور خسرو مختاری معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان در مجتمع فرهنگی- هنری آدینه برگزار شد.

خسرو مختاری در این همایش با اشاره به پروژه آزادراه تهران - شمال یکی از مهمترین دلایل پیشرفت این پروژه در دو سال گذشته را استفاده از مدیریت جهادی برشمرد.


خسرو مختاری در حاشیه این همایش در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های بنیاد مستضعفان برای تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: کلیه برنامه‌های بنیاد مستضعفان مبتنی بر اقتصاد مقاومتی تنظیم شده است. بنیاد در حوزه‌هایی مثل صادرات و هم افزایی توانسته است موفقیت‌هایی بدست آورد و در سال آتی تداوم خواهد داشت و بنیاد در سال آینده نگاه ویژه‌ای به اشتغال دارد و تلاش می‌کند تولیدات خوب، رقابتی  و قابل عرضه در بازارهای بین‌المللی داشته باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان تاکید کرد تولید داخلی موانع متعددی دارد. تولید نیازمند حمایت‌های جدی و مداوم دولت‌ها در حوزه زیرساخت‌هاست. مردم نیز باید از تولید ملی حمایت کنند اما وظیفه اصلی فعالان اقتصادی ارائه محصولات باکیفیت و قابل رقابت است. تولید کننده باید با حذف کیفیت، قیمت را برای مصرف کننده نهایی کاهش دهد. بنیاد برای این موضوع از مشاوران توانمند داخلی و خارجی استفاده می‌کند و در حال گسترش فرایند بازاریابی و تحریک تقاضای خود است.

همچنین در ادامه این همایش کارگاه های تخصصی با موضوعاتی چون الگوی توسعه فعالیت دامپروری بنیاد، نقش هلدینگ ها در ایجاد هم افزایی، شیوه پرورش ماهی در قفس، راهکارهای توسعه صادرات و چالش ها و راهبردهای توسعه گلخانه های بنیاد مستضعفان برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها