mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۲۴ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۸۵۱
تعداد بازدید: ۲۱۲۳
در حاشیه همایش ارزش آفرینی نهادها برگزار شد
در حاشیه همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در حوزه اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در حاشیه همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در حوزه اقتصاد مقاومتی در محل مجتمع فرهنگی - هنری آدینه برگزار شد.
در این نمایشگاه شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد دستاوردهای خود در حوزه محرومیت زدایی و توانمدسازی مناطق محروم را در معرض بازدید عموم قرار دادند و دستاوردهای بنیاد در این حوزه مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. 

بنیاد علوی، شرکت آزادراه تهران- شمال، فولاد کاوه، صنايع مادر تخصصی انرژی گستر سینا، ایران چوب، هلدینگ برق و انرژی صبا ،بانک سینا از جمله شرکت‌هایی بودند که طرح ها و پروژه های مرتبط با اقتصاد مقاومتی خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. گفتنی است برخی از پروزه ها و همچنین محصولات عرضه شده در این نمایشگاه که با همت اهالی قلعه گنج و حمایت‌های بنیاد مستضعفان تولید شده است مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت و حاضرین از اقدامات بنیاد در این حوزه تقدیر کردند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها