mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۵ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۸۵۸
تعداد بازدید: ۱۷۵۹
با مشارکت بنیاد علوی؛
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از بازسازی 3 مدرسه با 9 کلاس با مشارکت بنیاد علوی در خراسان جنوبی خبر داد
به گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان؛ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی امروز در جمع  خبرنگاران از تشکیل کمیته مصالح ساختمانی در این اداره کل خبر داد و گفت: استفاده از مصالح استاندارد تولیدی استان را در دستور کار قرار داده و پیمانکاران را ملزم به استفاده از این مصالح در مدارس کرده ایم.


آقای بیکی افزود: هم اکنون 42 درصد مصالح مورد نیاز مدارس خراسان جنوبی از جمله ایزوگام، سنگ و سیمان را از استان تأمین می کنیم و بازدیدهای موردی هم از شهرکهای صنعتی داریم تا اگر تولیدات ساختمانی مختلف استان، استاندارد لازم را داشته باشند، در ساخت مدارس استفاده شوند.

وی همچنین با اشاره به اجرای 51 طرح آموزشی، ورزشی، خوابگاهی و گرمایشی مدارس در استان گفت: این طرح ها شامل 18 مدرسه با 60 کلاس درس است که دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

از این تعداد 3 مدرسه با 9 کلاس درس، با مشارکت بنیاد علوی بازسازی شدند. بیکی افزود:  دو سالن ورزشی، یک سالن چند منظوره، یک خوابگاه و یک واحد کارگاهی را از دیگر طرحهای آماده افتتاح در دهه فجر امسال اعلام کرد.

وی افزود: برای اجرای این 51 طرح نوسازی مدارس استان 10 میلیارد و 317 میلیون تومان هزینه شده است که 42 درصد این هزینه ها را خیران کمک کرده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها