mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۷ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۸۶۴
تعداد بازدید: ۱۶۴۸
نماینده مردم آستار خبر داد :
ولی داداشی نماینده مردم آستارا: از مدیران بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان قول گرفته ایم که یک مرکز درمان بستر در شهر لوندویل بسازد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی با بنیاد علوی، وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: مجوز ساخت یک درمان بستر برای لوندویل گرفته‌شده و با توجه به اینکه بنیاد علوی در ۴۰ نقطه کشور قرار بود این کار را انجام دهد، یک مکان را نیز به آستارا اختصاص داده است

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از مجله الکترونیکی خبر اختصاصی:  نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بروکراسی اداری کشور مانع بسیاری از موارد و‌ معضلات حل‌شدنی است بیان کرد: مجوز ساخت مرکز بهداشتی و درمانی بخش لوندویل از مدت‌ها پیش گرفته‌شده و قرار بود این مرکز تخریب و سپس کلنگ احداث زده شود.

 داداشی با اشاره به اینکه تخریب مرکز بداشتی و درمانی شهر لوندویل به تعویق افتاد گفت: تخریب این مکان به‌تازگی آغازشده است و تا چند روز آینده تخریب به‌صورت کامل انجام می‌شود تا کلنگ احداث زده شود.

 

وی با اشاره به امکانات این مرکز بهداشتی بیان کرد: مرکز بداشتی و درمانی شهر لوندویل دارای بخش رادیولوژی، قسمت کودکان و اورژانس است اما لیاقت مردم این شهر بیشتر از این‌ها است.

 عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد علوی قول‌ داده است که در مدت هشت الی ۱۲ ماه این مکان را بنا کند و مردم شریف لوندویل از درمانگاه تیپ یک یا همان درمان بستر استفاده کنند.

 داداشی با اشاره به اخذ بودجه‌های لازم برای این منطقه گفت: اقدامات و پیگیری‌های لازم در حال انجام است و مردم لوندویل و گردشگران همچنین  باید از موهبت آبشار لاتون و گردشگرانش استفاده کنند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها