mfnews.ir

انتشار: ۲۱:۵۰ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۹۰۷
تعداد بازدید: ۲۴۶۵
معاون عملیات شعبه شهید رجایی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا اعلام کرد رکورد سرعت عملیات بر روی شناور کانتینری در بندر شهید راجایی شکسته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا شعبه بندر شهید رجایی تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان،  همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با همت و تلاش پرسنل سخت کوش و خستگی ناپذیر این شعبه، رکورد سرعت عملیات بر روی شناور کانتینری اقیانوس پيمای SHABGOUN در بندر شهید رجایی شکسته شد.

مهندس فؤاد جلیلیان معاون عملیات شعبه، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و با بیان این خبر اعلام کرد، شناور کانتینری SHABGOUN باحجم عملیات 7999TEU در ترمینال کانتینری دو بندر شهید رجایی پهلو گرفت که پرسنل این شعبه موفق شدند در یک اقدام بی سابقه و در کمترین زمان ممکن با میانگین  220.3،  رکورد سرعت عمليات  بر روی شناور کانتينري را در بندر شهید رجایی تغییر دهند.

این در حالی است که میانگین استاندارد این شناور 83.1 بوده است. وی کسب این موفقیت بزرگ را مرهون برنامه ریزی مناسب، انسجام زنجیره عمليات،تکیه بر دانش بومی و ایرانی دانستند و گفت که کسب این موفقیت بزرگ نتیجه تلاش و کوشش شبانه روزی تمام واحدها درکمترین زمان ممکن و با بیشترین بهره وری بوده و مراتب تشکر و قدردانی خود را از کلیه پرسنل و واحدها اعلام داشتند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها