mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۵ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۹۲۵
تعداد بازدید: ۱۷۸۶
جلسه مدیران هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان وهیات بازرگانی اتریش با هدف معرفی توانمندی‌های طرفین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، جلسه مذاکره B2B مدیران هلدینگ و بخش بازرگانی سفارت اتریش به همراه هیأت بازرگانی از این کشور، روز دوشنبه مورخ 96/11/23 با حضور اعضای هیات مدیره هلدینگ به همراهی مدیران ارشد ایشان و گروه اتریشی متشکل از شرکت های فعال در صنعت گردشگری در مکان ستاد هلدینگ برگزار شد .


بنابراین گزارش در ابتدای جلسه مهندس پوراکبریان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی  ضمن خیرمقدم به مهمانان، به معرفی فعالیت‌های بنیاد مستضعفان، هلدینگ و شرکت‌های تحت پوشش پرداخت و سپس نمایندگان هر یک از شرکت های حاضر نیز توضیحاتی درمورد فعالیت‌هایشان در زمینه گردشگری، تجهیز مجموعه‌های ورزشی زمستانی و مراکز تفریحی، آژانس گردشگری Incoming، مشاوره بین المللی گردشگری منطقه ای، طراحی، نصب و تجهیز خطوط تله کابین و آموزش هتلداری بیان نمودند. 

گفتنیاست : در پایان این جلسه مدیران ارشد هلدینگ بنیاد مستضعفان با نمایندگان شرکت های فعال مرتبط با رشته فعالیت خود به صورت B2B به مذاکره پرداختند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها