mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۴۱ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۹۶۱
تعداد بازدید: ۱۶۱۳
معاون استاندار گلستان در پی اجرای طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با قدردانی از تلاشهای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای واگذاری اسناد مالکیت به مردم مناطق محروم و مرزی این استان گفت: این اقدام ارزشمند سبب رونق اقتصادی در منطقه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان میرمحمد غراوی در مراسم متمرکز اعطای 2100 سند مالکیت به مرزنشینان استان گلستان که با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در روستای مرزی کرند گنبدکاووس برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد ارزش افزوده و خرید و فروش با اطمینان املاک از دیگر مزایای واگذاری این اسناد ازسوی بنیاد مستضعفان به مردم است.

 

وی با بسیار خوب دانستن انجام اقدامات عمرانی و توسعه ای در نقاط مختلف کشور از جمله مناطق مرزی و محروم گلستان، خاطرنشان کرد: این اقدامات که در همه حوزه ها انجام شده از برکات انقلاب اسلامی بوده و به هیچ وجه قابل قیاس با دوران طاغوت نیست.

 غراوی با قدردانی از زحمات رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای پیگیری واگذاری اسناد مالکیت به مردم اضافه کرد: سعیدی کیا از زمانی که در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کار می کرد، پیگیر صدور سند مالکیت برای واحدهای مسکونی روستایی بود و همچنان از این روحیه برخوردار است.

وی تصریح کرد: مردم مناطق مرزی گلستان مردمانی قانع بوده و با حداقل امکانات زندگی می کنند.

 

چشاندن نعمت انقلاب و تحقق عدالت

امام جمعه گنبدکاووس نیز در این مراسم با قدردانی از بنیاد مستضعفان برای واگذاری اسناد مالکیت به مردم مرزنشین استان گلستان گفت: مردم این دیار با روحیه شادی و نشاط سال 57، همچنان وفادار به نظام و آماده فداکاری و خدمتگزاری به انقلاب و رهبری هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی افزود: واگذاری اسناد مالکیت اراضی زراعی و مسکونی در واقع چشاندن نعمت انقلاب بوده و در راستای تحقق عدالت صورت می گیرد.

 

دلگرمی مناطق مرزی به انقلاب

آخوند مدد هوشمند امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون گنبدکاووس نیز در این مراسم با قدردانی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای واگذاری اسناد مالکیت به مردم مناطق مرزی و محروم گلستان گفت: توزیع این اسناد سبب دلگرمی بیشتر مردم مناطق مرزی به انقلاب اسلامی شده است.

وی افزود : با وجود اقدامات انجام شده در زمینه واگذاری اسناد مالکیت، هنوز برخی مشکلات وجود دارد و از مسئولان بنیاد مستضعفان تقاضا داریم در جهت رفع آن تلاش بیشتری نمایند

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها