mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۹ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۹۷۷
تعداد بازدید: ۲۳۰۱
ذکریا نیکویی معاون بسیج رسانه کشور :
حجت السلام والمسلمین نیکویی معاون بسیج رسانه : مردم امروز نگاهشان نسبت به نظام عوض شده است؛ اگرچه برخی از رسانه ها قصد ضربه زدن دولت را دارند ؛ برخی سیاه نمایی ها موجب ضربه زدن به نظام می شود.

حجت السلام  والمسلمین نیکویی معاون بسیج رسانه  گفت: مردم امروز نگاهشان نسبت به نظام عوض شده است؛ اگرچه برخی از رسانه ها قصد ضربه زدن دولت را دارند اما باید بدانیم دولت بدنه نظام است؛ برخی سیاه نمایی ها موجب ضربه زدن به نظام می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  ناب نیوز حجت الاسلام والمسلمین ذکریا نیکویی، معاون بسیج رسانه کشور در جمع خبرنگاران اردوی رسانه ای بسیج رسانه استان کرمان که با هماهنگی به عمل آمده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و استانداری کرمان  از فعالیت های توان افزایی و اقتصاد مقاومتی  شهرستان های  قلعه گنج و رودبار جنوب  بازدید  کردند گفت: فعالیت های انجام شده در این مناطق حرکت خوبی است که استاندار کرمان آغاز کرده و معین های اقتصادی را جذب کرده است.

 

 

وی با بیان اینکه معضلات زیادی وجود داشت اما این حرکت اقتصاد مقاومتی در کرمان ایجاد شده و ثمره آن را دیدیم، تصریح کرد: مردم امروز نگاهشان نسبت به نظام عوض شده است؛ اگرچه برخی از رسانه ها قصد ضربه زدن دولت را دارند اما باید بدانیم دولت بدنه نظام است؛ برخی سیاه نمایی ها موجب ضربه زدن به نظام می شود.

 معاون بسیج رسانه کشور خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب روستاها امکانات نداشتند؛ اگر حرکت خوبی شروع شده خوب است که دیده شود؛ این یک مسئله نامطلوب است که وقتی پلی به منظور بهره برداری مردم محروم افتتاح می شود، یک رسانه دید انتقادی نسبت به آن داشته باشد .

 گفتنی است 40 تن از خبرنگاران  رسانه های محلی و سراسری استان کرمان از پروزه های توان افزایی بنیاد مستضعفان در شهرستان قلعه گنج دیدن کردند واز نزدیک با مدیران اجرایی پروژه و مردم برخوردار از خدمات بنیاد مستضعفان گفت و گو کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها