mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۵۸ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۹۸۸
تعداد بازدید: ۲۸۴۸
با هدف حمایت ازدانش آموزان مستعد کم برخوردار
مرحله دوم آزمون طرح "ارتقای تحصیلی بنیاد علوی" ویژه دانش آموزان پایه چهارم متوسطه و مرحله اول پایه های دهم ویازدهم در ۲۰ آموزشگاه دوره دوم متوسطه شهرستان خدابنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ،مرحله دوم آزمون بنیاد علوی ویژه دانش آموزان پایه چهارم متوسطه و مرحله اول پایه های دهم ویازدهم در ۲۰ آموزشگاه دوره دوم متوسطه شهرستان خدابنده برگزار شد.

 بنابراین گزارش : در این آزمون که با شرکت دو هزار دانش آموز در رشته های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک در ۲۰ آموزشگاه شهری و روستایی دختران و پسران برگزار شد ، دانش آموزان آموخته های خود را به محک گذاشتند و میزان آمادگی خود را سنجیدند.

 

علی اسدی مدیر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده به همراه معصوم اکرادلو معاون آموزشی و همچنین کارشناسان آموزشی از این مراکز بازدید کردند.

 یاد آور می شود بنیاد علوی  از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، با هدف حمایت از دانش آموزان مستعد مناطق محروم کشور و آماده سازی آنها برای کنکور ، همه ساله اقدام به توزیع رایگان کتب آموزشی و کمک درسی در مدارس نموده و آزمون هایی نیز در این راستا برگزار می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها