mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۱۰۰۲
تعداد بازدید: ۲۵۵۶
محسن رفیقدوست عضو هیات امنای بنیاد
محسن رفیق دوست عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در چهارمین همایش مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی:خوشبختانه بنیاد مستضعفان طی سه ساله اخیر به منویات مقام معظم رهبری بیشتر نزدیک شده است .

محسن رفیق دوست عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در چهارمین همایش مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با ذکر حدیثی از حضرت امام صادق (ع) در مورد آثار و نتایج خدمت به مردم گفت : خوشبختانه  بنیاد مستضعفان طی سه ساله اخیر  به منویات مقام معظم رهبری بیشتر نزدیک شده است .

 

رفیق دوست  در ادامه گفت : امام راحل به عنوان یک رهبر بی بدیل سازمان ها و آنچه را که این نظام نیاز داشت برایش پیش بینی کرد از کمیته امداد گرفته تا بنیاد مستضعفان و غیره  عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان خاطر نشان کرد : خوشحالم که طی 28 سال گذشته در موسسه ای کار می کنم که پاکدستی در آن مشهود تر از بسیاری از سازمان های دیگر  است و به عنوان کارکنان بنیاد مستضعفان باید افتخار کنیم که حاصل تلاش ما منجر به آبادانی منطقه ای ماننند قلعه گنج می شود ، بیمارستان و مدرسه در مناطق محروم ساخته می شود  و .....

محسن رفیق دوست در ادامه یاد آور شد نتایج بسیاری از طرح های حمایتی بنیاد مستضعفان در آینده نمود دارد مانند حمایت از مادران باردار و شیرده در مناطق محروم که با هدف سالم ماندن کودکان اجرا می شود و به گفته وزیر بهداشت و درمان نمی توان میزان تاثیر مثبت این طرح حمایتی بنیاد برای کشور را ارزیابی کرد .

 عضو هیات امنای بنیاد در انتهای سخنان خود ضمن تشکر از مهندس سعیدی کیا مدیر جهادی و درویش مسلک  بنیاد مستضعفان برای اجرای منویات مقام معظم  رهبری و طرح های محرومیت زدایی موثر در کشور برای همه کارکنان بنیاد در اجرای رسالت و اهداف بنیاد مستضعفان تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
0
0
با توجه به وقایع اخیر خیابان پاسداران تهران و بار منفی واژه هایی از قبیل "درویش و دراویش" در اذهان عمومی، انتشار القابی همچون "درویش مسلک" برای شخصیتی مانند رئیس بنیاد مستضعفان مناسب نیست؛ ولو اینکه اینگونه اصطلاحات از طرف فرد ذیصلاحی همچون جناب رفیق دوست در یک جمع داخلی و درون سازمانی بکار برده شده باشد.
چرا که ممکن است فضای مسموم رسانه ای با شیطنتهای خاص خودشان، حتی بنیاد و ریاست آن را متهم به ارتباط با دراویش و حمایت مادی و معنوی و پشتیبانی از آنها نمایند!
پرطرفدارترین ها