mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۲ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۱۰۰۳
تعداد بازدید: ۲۲۰۲
چهارمین همایش مدیران بنیاد مستضعفان و جشنواره مدیریت جهادی با حضور تنی چند از اعضای هیات امنای بنیاد مستضعفان ،رییس و معاونان و مدیران بنیاد مستضعفان برگزار شد.

بنابر گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان در این همایش مهندس محمد سعیدی کیا ضمن تبریک سالروز تولد حضرت فاطمه (س) و همچنین سالروز تشکیل بنیاد مستضعفان توسط  بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)گفت با وجود سختی ها و مشکلات،  بنیاد مستضعفان در سال گذشته 8 درصد رشد را تجربه کرده و امیدواریم سال آینده با تلاش همه کارکنان که سرمایه اصلی بنیاد مستضعفان هستند این میزان رشد افزایش یابد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته  به 10 درصد بالغ شود.

  

 رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به روحیه جهادی کارکنان بنیاد تصریح کرد : کار اصلی ما در بنیاد مستضعفان خدمت به محرومین و مستضعفان است و با این رسالت باید انگیزه ای مضاعف برای کار و تلاش داشته باشیم .

 محمد سعیدی کیا در بخشی دریگر از سخنان خود گفت : پول نفت کشور را به خوبی آباد نمی کند و در واقع افکار ، مغز ها و دست های مردم است که باعث آبادانی کشور می شود باید ما مسوولان  بستری فراهم کنیم تا این کار ایجاد شود و خوشبختانه بنیاد مستضعفان این تجربه را در منطقه محروم قلعه گنج به دست آورده که ان شا الله در چالدران و لنده و سال آینده در چندین شهر دیگر این تجربه را تکرارخواهد کرد.

 وی افزود: در بخش اقتصادی باید علمی و فنی کار کنیم اگر شرکتی دچار مشکل شده بیشتر به دلیل ضعف تکنولوژی و دانش فنی از بازار کسب و کار عقب افتاده و باید این مشکلات برطرف شود خوشبختانه جوانان مستعد زیادی در بنیاد شناسایی و پس از آموزش های لازم در هیات مدیره ها مشغول به کار شده اند که به جوانگرایی منابع انسانی بنیاد در ساختار مدیریتی کمک شایان توجهی خواهد کرد.

 رییس بنیاد مستضعفان شفافیت عملکرد را یکی از بهترین راه های مقابله با فساد دانست و تاکید کرد به هیچ وجه  در سازمان ها از فساد چشم پوشی نکنید و به شفافیت کامل روی بیاوردید.وی بهره وری و صادرات را از جمله شاخص های مهم اقتصاد مقاومتی دانست و گفت باید در شرکت های بنیاد شاخص های اقتصاد مقاومتی نمود بیشتری پیدا کرد.

 مهندس محمد سعیدی کیا در انتهای سخنان خود ضمن تشکر از هیات امنا که بودجه سال آینده بنیاد مستضعفان را با دقت مورد بررسی قرار داده و تصویب کرده اند خاطر نشان کرد : باید با توکل به خدا و روحیه جهادی کارها را جلو ببریم و همه دعا کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها