mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۷ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۱۰۱۸
تعداد بازدید: ۲۱۴۲
معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی :
معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: برنامه ریزی خوبی برای حوزه فرهنگ در جنوب کرمان انجام شده است و زیر ساخت های فرهنگی در این مناطق تقویت خواهد شد.

معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به همکاری مشترک با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت : برنامه ریزی خوبی برای حوزه فرهنگ در جنوب کرمان انجام شده است و زیر ساخت های فرهنگی در این مناطق تقویت خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  ایرنا سید هادی حسینی روز یکشنبه در سفر به شهرستان جیرفت در جمع خبرنگاران افزود: همه امکانات برای تقویت زیر ساخت های فرهنگی مناطق جنوب استان کرمان از جمله شهرستان جیرفت را بکار می گیریم.

 وی تصریح کرد: یک کار مشترک فرهنگی بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد مستضعفان به عنوان یکی از معین های اقتصادی جنوب استان کرمان موافقت شده است که بتوانیم کار فرهنگی بسیار خوبی در این شهرستان انجام دهیم.

 وی تصریح کرد: وزارت ارشاد و دولت به تنهایی نمی توانند تحول فرهنگی ایجاد کنند باید همه نهادها کمک کنند.

حسینی گفت : جیرفت سرزمینی با سابقه تاریخی بسیار زیادی است که ریشه های فرهنگی بسیار طولانی نیز دارد لذا می طلبد در حوزه فرهنگی جیرفت نهایت تلاش مسئولان و مردم بکار گرفته شود.وی اظهارداشت: با توجه به سابقه تاریخی جیرفت، وزارت ارشاد باید شرایط جدیدی برای منطقه بسازد.

معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت ارشاد در حوزه فرهنگ برنامه های بلند مدت خوبی دارد که امیدوارم در این شهرستان هم نتیجه خوبی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر از سایر طرح های فرهنگی جنوب کرمان بازدید می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها