mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۱ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۰۷۶
تعداد بازدید: ۱۸۸۰
مدیر توانمند سازی بنیاد علوی عنوان کرد؛
مجری طرح های پیشرفت و عمران و آبادانی شهرستان های کشور در لنده گفت: قلعه گنج نمونه ای موفق از اتکا به اقتصاد مقاومتی در کشور است که می تواند الگویی موفق برای محرومیت زدایی در لنده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان، مسعود حیدروند مجری طرح های پیشرفت و عمران و آبادانی شهرستان های کشور و مدیر توانمند سازی بنیاد علوی در دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان لنده ضمن اشاره به عمق محرومیت این شهرستان و زمینه های مناسب توسعه ای آن اظهارکرد:  منطقه قلعه گنج کرمان از محروم ترین و فقیرترین مناطق در این استان و کشور بود که با اجرای طرح های توسعه ای و اقتصاد مقاومتی در کمتر از دو سال این منطقه به یکی از مهمترین قطب های کشاورزی و دامپروری تبدیل شده است.


وی افزود: قلعه گنج نمونه ای موفق از اتکا به اقتصاد مقاومتی در کشور است که می تواند الگویی موفق برای محرومیت زدایی در لنده است.

مجری طرح های پیشرفت و عمران و آبادانی شهرستان های کشور و مدیر توانمند سازی بنیاد علوی تصریح کرد: یکی از مهمترین راهبردهای ایجاد شده در منطقه قلعه گنج استفاده از تجربه موفق کشور هلند و بومی سازی تجارت آن با رویکرد اقتصاد مقاومتی در این منطقه بوده است.

وی تاکیدکرد: مهمترین شعار ما" کاربرای مردم، تامین میعشت مردم از سوی مردم" است که ما با تسهیل خدمات توسعه ای و سرمایه گذاری زمینه ایجاد طرح های مشارکتی را در مناطق محروم فراهم خواهیم کرد.

حیدروند اظهارکرد: مهمترین مبحث در حوزه سرمایه گذاری بحث امنیت است که خوشبختانه شهرستان لنده در این حوزه از بیشترین و بهترین امنیت برخوردار است.

مجری طرح های پیشرفت و عمران و آبادانی شهرستان های کشورگفت: پرداختی تسهیلات به افراد مجری طرح های مختلف در شهرستان لنده از یک میلیارد ریال تا دویست میلیارد ریال با سود 8درصد خواهد بود که بهترین فرصت برای سرمایه گذاری است.

وی اظهارکرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بازوی راست بنیاد علوی در اجرای طرح های توسعه ای در روستاها به همراه مقاوم سازی است.

حیدروند اظهارکرد: شهرستان لنده به دلیل شاخص های محرومیتی که دارد جزء 10شهرستان محروم جهت اجرای طرح های توسعه ای برای بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی است که در صورت انتخاب این شهرستان برنامه ها و چشم اندازهای سرمایه گذاری در حوزه توسعه کشاورزی، گردشگری، سرمایه گذاری در این شهرستان ایجاد خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها