mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۲ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۰۷۹
تعداد بازدید: ۳۱۱۹
بر اساس منویات مقام معظم رهبری صورت می پذیرد:
در مراسمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان 103 هکتار املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف اهدا می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، طی مراسمی با حضور مهندس محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از ائمه جمعه و جماعات استان و منطقه و مقامات ارشد سیاسی استان خراسان رضوی 2000 فقره از اسناد املاک علوی به مردم خواف اهدا می‌شود.

طی این مراسم که در روز پنج شنبه تاریخ 30/01/97 در محل مسجد جامع  روستای سده خواف برگزار می‌شود 103 هکتار زمین با کاربری مسکونی و تجاری به ارزش 215 میلیارد ریال به صورت کاملا ً رایگان به مردم منطقه خواف اهدا می‌شود. 


پیش از این محمد سعیدی‌کبا رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم آغاز مرحله سوم طرح حمایتی بنیاد مستضعفان در آذربایجان شرقی از واگذاری 61 هزار املاک علوی در کشور خبر داده بود. واگذاری عرصه های املاک علوی بر اساس منویات مقام معظم رهبری  و با هدف حمایت از خانواده‌های محروم و نیازمند در سراسر کشور اجرا می‌شود.

گفتنی است در گذشته نیز بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اجرای این طرح عظیم محرومیت زدایی در شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی 1400فقره سند واگذاری املاک به مساحت 14 هکتار و به ارزش کارشناسی 160میلیارد ریال به محرومان و واجدان شرایط  واگذار کرده است
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها