mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۰۹۰
تعداد بازدید: ۲۱۳۶
با مشارکت شرکت سیمان گیلان سبز انجام شد؛
اجرای طرح بی زباله و حفاظت از محیط زیست در دیلمان با شعار از خودمان شروع کنیم در منطقه توریستی دیلمان و محورهای اسپیلی تا تفرجگاه لاریخانی به همت مدیریت و پرسنل کارخانه سیمان گیلان سبز اجرا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در راستای اجرای طرح بی‌زباله با محوریت شعار «از خود شروع کنیم» اردوها و برنامه های طبیعت گردی در استان گیلان و منطقه توریستی دیلمان شهرستان سیاهکل اجرا شد.

همزمان با گرامیداشت بهار و احترام به طبیعت ،جمع آوری زباله با همکاری اداره کل محیط زیست سیاهکل، شهرداری دیلمان، فرمانداری سیاهکل و بخشداری دیلمان و همراهی دوستداران محیط زیست منطقه و مردم در محل تفرجگاهی و دیدنی اسپیلی، میان دشت، لاریخانی با هدف اجرای طرح بی زباله، احترام به بهار طبیعت و جمع آوری زباله ها بعد از ایام نوروز انجام شد.


در این تلاش گروهی که به همت امور اداری و روابط عمومی شرکت صنایع سیمان گیلان سبز دیلمان مورخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ برگزار گردید، مدیران و پرسنل این صنعت به تلاش جهت فرهنگ‌سازی و حفاظت از محیط زیست پرداختند.


امیدواریم بتوانیم با اجرای مانورهای زیست محیطی و تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در خصوص کاهش تولید و بازیافت زباله و همکاری مردم که نقش مهمی در حفظ محیط زیست دارند باعث استمرار اجرای این طرح‌های محیط زیستی و پاکیزگی استان و مناطق توریستی گردیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: