mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۰۵ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۲۲
تعداد بازدید: ۲۲۴۷
رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد؛
محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد ستضعفان در همایش «ارائه و هم اندیشی مدل ارزیابی و تعالی منابع انسانی گروه بنیاد» گفت: مقام معظم رهبری به من فرمودند که کار اصلی شما باید رفع استضعاف و محرومیت باشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد مستضعفان، همایش «ارائه و هم اندیشی مدل ارزیابی و تعالی منابع انسانی گروه بنیاد» با حضور محمد سعیدی ‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان، غفور پاک‌نهاد معاون امور حقوقی، توسعه مدیریت و منابع بنیاد مستضعفان و خسرو مختاری، معاون امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان برگزار شد.

محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در این همایش گفت: هدف از تربیت جوانان مستعد آشنایی آنان با اهداف و فرایندهای جاری در بنیاد مستضعفان است و تاکنون  28 نفر از این جوانان توسط مدیران انتخاب شدند و در هیئت های مدیره شرکت‌ها عضو شدند.

سعیدی‌کیا در ادامه افزود: مقام معظم رهبری به من فرمودند که کار اصلی شما باید رفع استضعاف و محرومیت باشد و اگر بنیاد فعالیت اقتصادی انجام می‌دهد تنها به این دلیل است که برای فعالیت‌های محرومیت زدایی خود درآمد داشته باشد مانند آنچه در منطقه قلعه‌گنج انجام می‌شود.  


سعیدی‌کیا تاکید کرد بنیاد مستضعفان بستر لازم را برای تمام جوانان متعهد و مستعد بنیاد فراهم می‌کند و میزان رشد این جوانان به میزان تلاش و روحیه جهادی آنان بستگی دارد.

در ادامه این مراسم خسرو مختاری، معاون امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان نیز تاکید کرد تهدیدات بیرونی موجود نیازمند تلاش مضائف و فعالیت جهادی است.

مختاری با اشاره به اینکه در دو سال گذشته بنیاد در صادرات توفیقات خوبی را کسب کرده است، افزود: افزایش صادرات نتیجه هم‌افزایی و هم آوایی در گروه بنیاد است. بنیاد می‌تواند با بهبود دادن مزیت‌های خود این رشد را افزایش دهد.

معاون امور برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان با اشاره به بهبود بهره‌وری در گروه بنیاد گفت: بنیاد  در تمام پروژه‌ های خود از جمله پروژه‌های اجرا شده در منطقه قلعه گنج  به دنبال امید بخشی و دادن الگو به مردم است.

گفتنی است در ابتدای این مراسم غفور پاک‌نهاد معاون امور حقوقی، توسعه مدیریت و منابع بنیاد مستضعفان ضمن مرور برنامه استراتژیک منابع انسانی بنیاد به طرح مدیریت استعداد در گروه بنیاد اشاره کرد و افزود: جوانان مستعد تاکنون پنج بازدید از پروژه ملی قلعه گنج، سه بازدید از پروژه آزادراه تهران – شمال و دو بازدید نیز از دشت ناز ساری داشته‌اند. 

وی سپس گزارشی از اقدامات انجام شده برای شناسایی جوانان توانمند و مستعد برای بکارگیری در سطوح مدیریتی بنیاد ارائه کرد و از گروه جوانان مستعد خواست تا در نهادینه کردن فرهنگ سازمانی مبتنی بر مدیریت جهادی، بنیاد و مدیریت ارشد آن را یاری کنند. 

این همایش در راستای هماهنگی و تکمیل اقدامات قبلی اولین همایش مدیران منابع انسانی گروه بنیاد در مرکز همایش‌های ستاد بنیاد مستضعفان و با هدف ارزیابی جامع برنامه منابع انسانی هلدینگ‌ها، شرکت‌ها و موسسات مستقل در بنیاد برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: