mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۳ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۲۵
تعداد بازدید: ۱۹۰۵
کمیلی مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان در نشست با استاندار مازندران در ساری، به سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در منطقه نمک آبرود و سواحل منطقه اشاره کرد و گفت: بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا در اجرای طرح های مختلف گردشگری، تفریحی و احیا بافت های فرسوده سرمایه گذاری کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، کمیلی مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان کشور در نشست با استاندار مازندران در ساری، به سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در منطقه نمک آبرود و سواحل منطقه اشاره کرد و گفت: بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا در اجرای طرح‌های مختلف گردشگری، تفریحی و احیا بافت‌های فرسوده سرمایه گذاری کند.

استاندار مازندران نیز با اشاره به این که برای حضور سرمایه گذاران در سواحل استان باید ظرفیت سازی شود، افزود: این سرمایه گذاری‌ها به نحوی دیده شده است تا دریای خزر در همه فصول سال مورد استفاده مردم قرار گیرد.

اسلامی بر احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده و تبدیل فضای شهر‌ها به محیطی زیبا و فرح بخش برای مردم تاکید کرد و گفت: رئیس جمهور در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، عزم و تاکید جدی دارد و دولت برای تحقق این هدف، تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته است.

استاندار بر اجرای طرح‌های زیبا و ماندگار در مناطق میراثی و گردشگری استان با رعایت ضوابط موجود تاکید کرد و افزود: مناطق ویژه گردشگری در برخی نقاط استان وجود دارد که می‌تواند در رونق اشتغال نیز نقش موثر ایفا کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها