mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۵۶
تعداد بازدید: ۲۰۷۰
تشکر می کنم از درخواستی که چندین سال پیش در رابطه با مراوه تپه و نبود بیمارستان به شما دادم و این روزها شنیده ام که انجام شده و پیشرفت هایی داشته است.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار با مهندس سعیدی کیاء رئیس بنیاد مستضعفان با ایشان اظهار کرد: تشکر می کنم از درخواستی که چندین سال پیش در رابطه با مراوه تپه و نبود بیمارستان به شما دادم و این روزها شنیده ام که انجام شده و پیشرفت هایی داشته است.

 

وی با بیان اینکه در بحث عدالت سلامت گلستان از سایر استان‌های کشور عقب‌تر است، افزود: خدمات بهداشتی درمانی را در مناطق محروم و مرزنشین باید بیشتر ارائه شود.

 امام جمعه گرگان خواستار توجه ویژه به مرزنشینان شد و گفت: علما و مسئولین  باید در دل مرزنشینان نفوذ کنند و با صداقت این اعتقاد را در دل آنان ایجاد کنند که امنیت کشور به آن ها هم وابسته است.

 آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: تقاضا دارم بیشتر به این مردم رسیدگی شود تا از جایی که هستند هجرت نکنند، چندی پیش تعدادی از مرزنشینان نزد من آمدندو درخواست دادند اگر زمین ها قرار است واگذار شود به خود این افراد فروخته شودهمانند بومیان گمیشان که بحث میگو به خود آن ها واگذار شدند تا به سراغ مشاغل دیگر نروند و ما تاکید داریم به بومیان مرزبان داده شود تا مرزنشینان را مرزبان درست کنیم. 

 وی افزود: بهترین ذات و توشه برای معاد، احسان به بندگان است و باید در عمل نشان دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: