mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۳ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۷۴
تعداد بازدید: ۱۸۵۷
بازدید مدیران کل معاونت زنان ریاست جمهوری از شهرستان قلعه گنج
مدیرکل هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با هدف نظارت بر طرح‌های مشترک با سازمان‌های مردم نهاد به استان کرمان سفر و با فعالان اجتماعی و مسئولان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  قلعه‌ گنج نیوز: این سفر با هدف ارزیابی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه‌گنج انجام شد.

بنابراین گزارش در  جلسه مشترک برگزار شده در شهرستان قلعه گنج  به همین منظور ، ناوکی فرماندار قلعه‌گنج؛ نعمت‌زاده، مدیر کل تشکل‌های معاونت زنان ریاست جمهوری؛ حسینی، دبیر کمیسیون بانوان استانداری کرمان و امان‌دادی، مدیر شهرستانی طرح پیشرفت و آبادانی بنیاد مستضعفان حضور  بهم رساندند.

مجید اکباتانی  در این جلسه طی سخنانی روند رشد این شهرستان را مدیون همدلی و هم‌افزایی دستگاه‌های   استانی دانست و گفت: «خوشبختانه شهرستان قلعه‌گنج با ایجاد صندوق‌های اعتباری خرد و اقدامات ارزنده بنیاد نیکوکاری رایحه برای توانمندسازی زنان توانسته رتبه خوب کشوری را در صحنه اقتصادی کسب کند.»

 

وی در ادامه سفر کاری خود از مدرسه شبانه روزی ممتاز و مرکز کارآفرینی رایحه در راستای طرح مشترک با بنیاد نیکوکاری رایحه بازدید و با مسئولان و مددجویان شرکت کننده در طرح‌های مشترک دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از روستای قاسم آباد جیرفت با همراهی بخشدار قاسم آباد دیدار کرد و مددجویان و فعالان اجتماعی به بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خودشان پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: