mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۷ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۸۳
تعداد بازدید: ۲۱۱۵
با حضور اهالی قلعه‌گنج در برنامه ماه عسل صورت می‌گیرد؛
برنامه ماه عسل مورخ 7خرداد 97 با حضور برخی ساکنان منطقه قلعه گنج که از خدمات بنیاد علوی بهره‌مند شده‌اند؛ برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان، برنامه ماه عسل مورخ 7 خرداد 97 میزبان تعدادی از کارآفرینان و شهروندان موفق شهرستان قلعه گنج خواهد بودکه از طرح های توان افزایی بنیاد علوی بهره‌مند شده‌اند.


این افراد با کمک طرح‌های توان‌افزایی بنیاد مستضعفان و با همت و تلاش خود توانسته‌اند به الگوهای موفق برای طرح های خود اشتغالی و توان افزایی بنیاد مستضعفان در مناطق کم برخوردار مبدل شوند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
زمزم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
0
0
به این میگن کار کردن که باعث خشنودی قلب امام زمان و شادی دل مردم کشور میشه از آقای سعیدی کیا خواهشمندیم در صورت امکان این اتفاقات نیز در غرب کشور نیز رخ دهد دست مریزاد آفرین به همت دوستان جهادی بنیاد مستضعفان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
0
0
متاسفانه در برنامه مذکور، مانور بسیار کمی بر روی اقدامات و فعالیتهای بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان شده بود و طرحهای خود اشتغالی و توان افزایی بنیاد به خوبی منعکس نشده بود.
همچنین مستندات تصویری و گزارشات مصور تهیه شده، ضعیف بود و به اندازه کافی بیانگر تحول اتفاق افتاده در این شهرستان نبود.
جا دارد در برنامه های اختصاصی جداگانه ای، به تشریح خدمات و حمایات ارزشمند بنیاد در زمینه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی در این منطقه در راستای تبدیل آن به منطقه نمونه و الگوی اقتصاد مقاومتی پرداخته شود.