mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۳ - ۰۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۱۹۰
تعداد بازدید: ۲۱۹۲
با حضور نماینده بنیاد علوی برگزار شد؛
جلسه هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای برنامه ریزی و عملیاتی کردن طرح پایلوت اقتصادی شهرستان لنده با حضور معاون عمرانی استانداری کهکیلویه و بویراحمد و نماینده بنیاد علوی کشور در استان برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،  عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد  گفت: علاوه بر اختصاص بودجه استانی، دستگاه های اجرایی استان با تمام توان بنیاد علوی را برای پیشبرد اهداف  و تحقق این طرح ویژه یاری کنند.

وی افزود: برای تسریع در روند طرح، مدیران مربوطه استان بعد از ماه مبارک رمضان از قلعه گنج کرمان که یکی از این مناطق به عنوان پایلوت در کشور بوده، دیدن خواهند کرد تا از تجربیات و موفقیت این طرح استفاده کنند.

نماینده بنیاد علوی کشور در اجرای طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی شهرستان لنده هم گفت: طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی شهرستان لنده که دومین طرح بعد از قلعه گنج کرمان است با مدیریت این بنیاد اجرا می شود.

یزدان پرست افزود: مسئله اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری و موضوع محرومیت زدائی از برنامه ها و اهداف اصلی بنیاد علوی است وانتخاب شهرستان لنده به عنوان پایلوت گامی مهم برای توسعه این شهرستان در جهت محرومیت زدایی و رفع مشکلات است.

یزدان پرست در پایان گفت: زمان اجرای طرح نمونه اقتصاد مقاومتی لنده چهار سال است اما چون تعداد روستاها در این شهرستان زیاد نیست تلاش براین است تا سه ساله به اتمام برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: