mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۶ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۲۳۴
تعداد بازدید: ۲۵۲۲
1200 فقره سند املاک علوی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان رودسر واگذار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان شامگاه چهارشنبه با حضور «محمد سعیدی کیا» رئیس بنیاد مستضعفان کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی هزار و 200 فقره سند املاک علوی روستاهای گاوماست، باغدشت واجارگاه بخش کلاچای شهرستان رودسر واگذار شد.

نماینده رودسر و املش در این مراسم با اشاره به خدمات ارزنده بنیاد مستضعفان در سطح کشور، اظهار کرد: با تغییر در مدیریت این سازمان شاهد حرکت انقلابی و تحقق منویات رهبری بوده ایم.

اسدالله عباسی در ادامه با بیان اینکه صدور سند برای اراضی کشاورزی روستاییان سبب ایجاد هویت برای این اراضی شده است، افزود: این اقدام سبب دلگرمی کشاورزان برای ادامه فعالیت است.

وی به زمین دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان نیز اشاره کرد و گفت: طی جلسه ای با شورا و شهرداری واجارگاه و خیران تصمیم گرفته شد این زمین در اختیار دانشگاه قرار گرفته تا در کنار توجه به مسائل علمی موضوع کشاورزی آن نیز حفظ شود.

سعیدی کیا شهروند افتخاری گیلان 

در ادامه این مراسم معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان نیز ضمن ابراز امیدواری از فرصت ایجاد شده در زمینه پرداخت تسهیلات کم بهره در ایجاد اشتغال در سطح روستاها، اظهار کرد: انتظار می رود که با دریافت این تسهیلات در حوزه های کشاورزی، تولیدی و خدماتی سرمایه‌گذاری شود.

علی اصغر جمشید نژاد همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه ایجاد اشتغال در سطح استان، افزود: انتظار می رود با ادامه این روند شاهد توسعه بیشتر استان باشیم که این تنها در سایه تعامل و همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم تحقق خواهد یافت.

وی به خدمات انجام شده از سوی سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور نیز اشاره کرد و وی را به عنوان شهروند افتخاری گیلان معرفی کرد.

واگذاری بیش از 6 هزار فقره سند املاک علوی در رودسر 

سرپرست فرمانداری رودسر نیز در مراسم گفت: فضاهای که درحوزه روستایی مورد توجه قرار می گیرد در حوزه توسعه پایدار روستا حائز اهمیت بوده و زمینه شکوفایی روستاها را فراهم می کنند.

علی وارسته با اشاره به اجرای منویات رهبری در زمینه واگذاری سند روستایی به روستاییان، افزود: طی شش سفر گذشته رئیس بنیاد مستضعفان کشور به شهرستان رودسر بیش از شش هزار سند املاک علوی به روستاییان این شهرستان واگذار شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: