mfnews.ir

انتشار: ۰۱:۲۸ - ۰۹ تير ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۲۶۳
تعداد بازدید: ۱۹۷۵
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از اعزام دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان به اردوی های علوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در طول تابستان خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛‌قدرت اله قاسمی  معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار کرد: در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به تعداد ۳۰۶ نفر از دانش آموزان مناطق کم برخوردار استان در قالب ۹ کاروان ۳۴ نفری در ۴ مرحله در تابستان امسال به اردو‌های بنیاد علوی اعزام می‌شوند.

وی افزود: اردو‌های مذکور بر اساس تفاهم نامه فی مابین بنیاد علوی  زیر مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت متبوع با هدف غنی سازی اوقات فراغت و همچنین مساعدت به دانش اموزان مناطق محروم و در راستای خدمات رسانی فرهنگی و تربیتی به دانش آموزان مستعد صورت می‌پذیرد.

این مقام مسئول گفت: این اردو‌ها در شهرستان تهران در مجتمع بزرگ فرهنگی امام خمینی (ره) با حضور دانش اموزان دختر و پسر دوره‌ی اول متوسطه برگزار می‌شود.

وی افزود: دانش آموزان شرکت کننده علاوه بر اینکه از محتوای آموزشی کارگاه‌های فرهنگی، جشنواره‌ها بهره مند می‌شوند، از موزه‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی استان تهران بازدید به عمل می‌آورید و در یک زیست اجتماعی، مسئولیت پذیری و مشارکت در زندگی گروهی را تجربه کرده و با فرهنگ و آداب و رسوم سایر استان‌ها آشنا می‌شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی استان گفت: تقدیم هدیه، معاینه پزشکی دانش اموزان، تهیه و تحویل پوشاک همسان بخشی از خدمات مربوط به این اردو‌ها  از سوی بنیاد مستضعفان اعلام شده است

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها