mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۷ - ۱۱ تير ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۲۷۸
تعداد بازدید: ۲۱۵۷
رئیس بنیاد مستضعفان:
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: ظرفیت و پتانسیل های خوبی در حوزه ورزش در شهرستان لنده به خصوص سالنهای ورزشی وجود دارد که نیازمند تامین برخی تجهیزات برای به روز کردن سالنهای ورزشی و رفع مشکلات سرمایشی است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی کیا در بازدید از برخی پروژه های اقتصادی شهرستان لنده افزود: هم اکنون یک مرغداری ۲۰هزار قطعه ای در روستای "گوردالو" در این شهرستان فعال است و این بنیاد برای توسعه و ایجاد یک واحد سردخانه ای و کشتارگاه صنعتی مرغ در این شهرستان اعلام حمایت می کند.

وی بیان داشت: همچنین ظرفیت و پتانسیل های خوبی در حوزه ورزش در شهرستان لنده به خصوص سالنهای ورزشی وجود دارد که نیازمند تامین برخی تجهیزات برای به روز کردن سالنهای ورزشی و رفع مشکلات سرمایشی است.


رئیس بنیاد مستضعفان کشور تاکید کرد: همه ما باید به رفع مشکلات و موانع سد راه تولید کمک کنیم چرا که علاوه بر رفع مشکلات تولیدی باعث رونق بازار و اشتغال نیز خواهیم شد.

وی اظهار داشت: تولید کننده ها باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای تولید و راه اندازی طرح‌ها استفاده کنند و ما هم در این راستا حمایت مشاوره ای، فنی و مالی خواهیم داشت.

سعیدی افزود: باید مزارع پرورش ماهی احداث کنیم که با نصب سیستم مکانیزاسیون پیشرفته و جدید تجهیز شوند. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها