mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۳ - ۲۱ تير ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۳۰۲
تعداد بازدید: ۲۳۲۱
تاج الدینی مدیر کل جهاد کشاورزی کهکیلویه و بویر احمد اعلام کرد:
مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی به همراه مدیر شرکت پشتیبانی دام ومعاون بهبود تولیدات دامی استان کهگیلویه وبویراحمد از مجموعه شرکت کشاورزی ودامپروری یاسوج بازدید به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج،  مهندس تاج الدینی مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی به همراه مدیر شرکت پشتیبانی دام ومعاون بهبود تولیدات دامی استان کهگیلویه وبویراحمد روز یکشنبه هفته گذشته از مجموعه شرکت  کشاورزی ودامپروری یاسوج بازدید به عمل آوردند.

بنابراین گزارش در ابتدا  این بازدید جلسه ای در دفتر مدیر عامل محترم شرکت و با حضور مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی به همراه مدیر شرکت پشتیبانی دام ومعاون بهبود تولیدات دامی استان کهگیلویه وبویراحمد و برخی از مدیران و کارشناسان  مجموعه  برگزارگردید و مهندس شفیعی  مدیر عامل رکت  ضمن  معرفی شرکت ،که  حاصل سفر مقام معظم رهبری  در دهه هفتاد به این استان  جهت محرومیت زدایی بوده و در حال حاضر با اشتغالزایی حدود 70 نفر به طور مستقیم  مشغول به فعالیت تولیدی می باشد  ، با بیان گزارشی از وضعیت موجود شرکت و مسائل و تنگناهای پیش رو وهمچنین موارد حاد وبحرانی تولیدی در این مجموعه، وضعیت تولیدی در شرایط فعلی و قیمت تمام شده محصول را نیازمند حمایت همه جانبه  اعلام کرد .

وی در ادامه . به نقش شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج به عنوان بزرگترین طرح حمایتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان  که نقش مهمی در چرخه تولید و اشتغال مستقیم و غیر مستقیم رادارد و دارای تولیدات استراتژی از جمله  شیر و گوشت ، با توجه به مشکلات و محدودیت های پیش رو خواستار توجه حمایت  ومساعدت بیشتر مسوولان مربوطه وتسهیلات مالی  از صندوق توسعه  روستایی جهت حفظ و ماندگاری و ادامه ی چرخ  رونق اقتصادی این واحد تولیدی شد.

در ادامه جلسه  مهندس تاج الدینی مدیر کل  سازمان جهاد کشاورزی ضمن برشمردن مطالبی در خصوص اهمیت تولید و ضرورت توسعه این مقوله در زیر حوزه  های کشاورزی ودامپروری وعنوان نمودن مسائل و مشکلات در شرایط  فعلی  قول مساعد و همکاری جهت تامین  نهاده های  دامی  وهرگونه تسهیلات از محل صندوق توسعه روستایی   را به شرکت اعلام  و در ادامه برنامه بازدید از بخش های مختلف مجموعه  بازدید به عمل آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها