mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۱۳ - ۳۱ تير ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۳۵۶
تعداد بازدید: ۱۷۲۳
معاون اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: دومین گروه از دانش آموزان نخبه و ممتاز استان به اردوی بنیاد علوی اعزام می شوند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، سعیده سرگلزایی مقدم معاون اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران گفت: دومین گروه دانش آموزان پسر ممتاز مقطع متوسطه‌ی اول به تعداد 68 نفر از شهرستان‌ها و مناطق بنجار، نیمروز، نصرت آباد و خاش به اردوی بنیاد علوی اعزام می شوند.


وی با بیان اینکه اردوی بنیاد علوی به میزبانی استان تهران برگزار می شود، افزود: 2 سرپرست و 4 مربی این کاروان را همراهی می کنند.

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه این دانش آموزان با قطار به تهران اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: اردوهای بنیاد علوی هر ساله برای دانش آموزان ممتازی که بنیه‌ی مالی کمتری دارند برگزار می شود.

سرگلزایی مقدم افزود : سهمیه ی امسال استان شامل 313 نفر دانش آموز دختر و پسر است که این تعداد از دانش آموزان ممتاز استان تا 15 شهریور 96 به اردوگاه امام خمینی (ره) واقع در لواسان تهران اعزام و از فعالیتهای علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و سایر برنامه های تفریحی پیش بینی شده بهره خواهند برد. تا کنون تعداد 34 نفر دانش آموز دختر از شهرستان های زهک و هیرمند از برنامه های متنوع و آموزشی این اردو بهره مند شده اند.

گفتنی است هر ساله به همت بنیاد مستضعفان حدود 15 هزار دانش‌آموز مناطق کم برخوردار سراسر کشور در اردوهای علوی حضور پیدا می‌کنند و از امکانات مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) بهره‌مند می‌شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها