mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۱ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۳۸۹
تعداد بازدید: ۲۲۵۶
شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد در نظر دارد؛ خرید، ساخت و نصب گلخانه 12/5 هکتاری خود واقع در شهرستان سیدان استان فارس را به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد در نظر دارد مناقصه شناسایی پیمانکار پروژه شامل خرید، ساخت و نصب گلخانه 12/5 هکتاری واقع در استان فارس ـشهر سیدان را براساس اسناد فنی مناقصه به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید؛ لذا از پیمانکاران دارای صلاحیت لازم و سطح اجرای بیش از 20 هکتار دعوت می شود باتوجه به مفاد ذیل مدارک صلاحیت فنی خود را به آدرس دفتر شرکت واقع در سیرجان، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، حدفاصل چهاراه قاآنی و سه راهی کرمان صندوق پستی شماره 461، کد پستی 7815743914 ارسال نمایند.


موارد قابل بررسی فنی:

1- رتبه پیمانکاری از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و عضو انجمن گلخانه سازان ایران و سایر مجوزهای فعالیت.
2- لیست ماشین آلات و امکانات ، تجهیزات مناسب و مرتبط با مناقصه .
3- تجربه کافی و مرتبط با ساخت گلخانه بزرگتر از دو هکتار بصورت پیوسته و سطح اجرای گلخانه ها به تفکیک همراه با عکس و مستندات .
4- مشخصات تیم فنی و متخصص و نیروی انسانی ماهر در اختیار .
5- مستندات بیمه ای و مالیات و توان مالی .
6- رضایت نامه کارفرمایان قبلی مرتبط با ساخت گلخانه.
7- سایر مواردی که در تأئید فنی و بررسی صلاحیت مؤثر می باشد. 

متقاضیانی که شرایط مذکور را دارا می باشند و آمادگی اجرای پروژه و توان فنی لازم را دارند، می توانند نسبت به تکمیل مدارک صلاحیت و ارزیابی کیفی و ارسال آن در قالب یک عدد زونکن تا تاریخ 10/5/97 به آدرس فوق اقدام نمایند تا پس از بررسی صلاحیتها توسط کمیته فنی شرکت و پس از ده روز از برگزاری کمیته تشخیص فنی مناقصه اعلام نتیجه خواهد شد و مدارک و اسناد مناقصه بین پیمانکاران واجد شرایط براساس دعوتنامه توزیع خواهد گردید. 

مدت زمان اجرای پروژه:

مدت یکسال از تاریخ انعقاد قرارداد
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 03442304403 و همراه 09131457363 مدیر پروژه آقای مهندس فیاض بخش تماس حاصل فرمائید. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها