mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۸ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۰۹
تعداد بازدید: ۱۷۸۲
واحد معدنی شن و ماسه شرکت دی بعنوان واحد صنایع معدنی برتر در سال 1396 از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران معرفی و مفتخر به دریافت تندیس نقره ای روز ملی صنعت و معدن شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستنضعفان به نقل از روابط عمومی هلدینگ پایا سامان پارس، مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در مرکز همایش‌ های بین المللی صدا و سیما برگزار و از واحدهای برتر صنعتی و معدنی استان تهران تقدیر بعمل آمد.

در این همایش واحد معدنی شن و ماسه شرکت دی بعنوان واحد صنایع معدنی برتر در سال 1396 از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران معرفی و مفتخر به دریافت تندیس نقره ای روز ملی صنعت و معدن شد. 

 
در این مراسم علی درویش، مدیر عامل شرکت دی، حمایت از صنعت شن و ماسه را بعنوان یکی از صنایع مولد و زیربنایی برای رونق بازار مسکن و طرحهای عمرانی بویژه در استان تهران بسیار ضروری دانست و یکی از اهداف اصلی این معدن را تولید مصالح سنگی با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی عنوان نمود. وی همچنین تأکید کرد رویکرد حفاظت و صیانت از ذخایر معدنی و رعایت مسائل زیست محیطی، همواره مد نظر این واحد معدنی بوده است.

واحد معدنی شن و ماسه شرکت دی اولین واحد معدنی دریافت کننده پروانه بهره برداری 5 ساله با حداکثر ظرفیت برداشت در سطح استان تهران است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها