mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۴ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۱۱
تعداد بازدید: ۱۵۷۴
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان: امسال در مجموع 12 هزار دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم در سه مرحله به مناطق عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور اعزام می شوند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد مستضعفان، حجت الله نریمانی روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: دانش آموزان شرکت کننده در این اردو از مدارس مناطق مرزی و کم برخوردار استان هستند و اعزام آنان از اوایل مرداد آغاز شده است.


وی با بیان اینکه تاکنون سه کاروان از دانش آموزان شرکت کننده به این اردو که در لواسانات تهران برگزار می شود اعزام شده اند، افزود: این دانش آموزان به مدت یک هفته از برنامه های آموزشی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی پیش بینی شده بهره مند می شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان تاکید کرد: اردوی بنیاد علوی برنامه تفریحی آموزشی است که دانش آموزان علاوه بر برخورداری از خدمات پزشکی، هنگام بازگشت، البسه و لوازم التحریر سال تحصیلی جدید خود را نیز دریافت می کنند.

وی ارتقای سطح پرورشی و آموزشی دانش آموزان را از جمله اهداف این اردو دانست و یادآور شد: اعزام دانش آموزان به اردوی بنیاد علوی از اوایل مرداد آغاز شده و تا پایان این ماه نیز ادامه دارد.

نریمانی در ادامه به اعزام دانش آموزان کردستانی به اردوی راهیان نور نیز اشاره کرد و گفت: امسال در مجموع 12 هزار دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه دوم در سه مرحله به مناطق عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور اعزام می شوند.

وی اضافه کرد: در این برنامه فرهنگی، دانش آموزان از یادمان های دفاع مقدس بازدید کرده تا هر چه بیشتر در جریان فداکاری و ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس قرار بگیرند.

سال گذشته 460 نفر از دانش آموزان مناطق مرزی و کم برخوردار استان به اردوی کشوری بنیاد علوی اعزام شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها