mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۱ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۲۱
تعداد بازدید: ۲۶۰۸
با عقد تفاهم نامه میان هلدینگ دانشمند و فروشگاه رفاه انجام شد؛
با عقد تفاهم نامه میان هلدینگ دانشمند و فروشگاه رفاه محصولات دامی و لبنیاتی و نوشیدنی بنیاد مستضعفان در این فروشگاه عرضه می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، در ابتدای این جلسه که با حضور یحیی آل اسحاق ، عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان ،خسرو مختاری ، معاون توسعه اقتصادی بنیاد مستضعفان و دکتر سید حامد عسگری ، مدیرعامل هلدینگ دانشمند برگزار شد ، ابتدا عسگری با اشاره به اهدافی که بنیاد مستضعفان در این تفاهم نامه همکاری دنبال می کند ؛گفت: همانطور که می دانید یکی از مهمترین اهداف بنیاد کمک به محرومیت‌زدایی در کشور از طریق حمایت از تولیدات و کارگاه های کوچک است.

وی افزود: دومین هدف ما در این تفاهم نامه، کمک به ارایه خدمات ارزان تر به هموطنان و ایجاد فضای رقابتی میان ارایه دهندگان خدمات و تولیدگنندگان ازیکسو و تلاش برای شکسته شدن قیمت کاذب برخی از اقلام محصولات درکنار بالا رفتن کیفیت ارایه خدمات است.

عسگری گفت: در همین راستا فروشگاه های رفاه به عنوان یکی از مراکز معتبر عرضه کنندگان محصولات دامی و لبنیاتی و نوشیدنی بنیاد،  می توانند با عرضه تولیدات این کارگاه های کوچک نقش مهمی در ایجاد امید در بین این تولید کنندگان برای ادامه مسیر خود ، داشته باشد . ضمن آنکه در این تفاهم نامه افق های روشنی نیز برای همکاری های فی مابین برای عرضه محصولات ایرانی در آن سوی مرزها در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل هلدینگ دانشمند ادامه داد: بنیاد مستضعفان به دنبال فرایندهایی خلاقانه و همراه با نوآوری فراگیر است به بیانی به دنبال آن است که از دست آوردهای فعالیت ها و برنامه های این مجموعه ، کل ایران و هموطنان عزیز بهره‌مند شوند. در همین راستا در نر داریم تا خدمات بازرگانی خود را کشوری و فراگیر کنیم که امضاء این تفاهم نامه یکی از اولین گام‌های ما در این جهت است.


دکتر رسول محمدی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه نیز در ادامه این جلسه گفت: در برهه حساس کنونی که شهروندان زیر بار فشارهای اقتصادی قرار دارند فروشگاه های رفاه تلاش کرده تا به اندازه توان خود به کاهش این فشارها و کمک به اقتصاد خانواده ها کمک کند که از جمله این اقدامات می توان به افتتاح فروشگاه در نقاط کم برخوردار و ارایه تخفیف های قابل تامل روی کالاهای عرضه شده اشاره کرد.

وی با ذکر اینکه هم اکنون تمام تلاش ما این است که بتوانیم از طرق مختلف کالاهای مورد نیاز مشتریان را در فروشگاه‌های خود تامین کنیم گفت : شعار ما در فروشگاه های رفاه ، تولید محلی ، فروش ملی است به این معنا که تصمیم داریم تا با حمایت از تولید کنندگان داخلی از طریق فروش محصولاتشان در فروشگاه های خود ، به رونق این صنایع کوچک کمک کنیم.

محمدی با ذکر اینکه به زودی 5 تا 10 درصد فضاهای فروشگاهی ما به عرضه محصولات این تولید کنندگان کوچک اختصاص پیدا خواهد کرد گفت: در همین خصوص تعامل بین بنیاد مستضعفان به عنوان نهادی که همواره حامی تولید کنندگان کوچک است ، با این فروشگاه زنجیره ای می تواند بسیار راه گشا باشد.

وی با ذکر اینکه هم اینک محصولات بسیاری از واحدهای تولیدی بنیاد در این فروشگاه عرضه می‌شود؛ تاکید کرد : ما آماده ایم تا در کوتاهترین زمان ممکن حجم خرید خود از بنیاد را دو برابر کنیم.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در ادامه به سیاست‌های این مجموعه در خارج از مرزها اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره ای در شهرهای بزرگ کشورهای همسایه است تا از طریق آنها محصولات تولید کنندگان ایرانی را بفروشیم که در این راه بنیاد مستضعفان می توان حمایت ها و کمک های بسیاری را به ما بکند و در کنار هم تلاش کنیم تا با فروش محصولات داخلی در آن سوی مرزها، به روان شدن چرخش چرخ های تولیدمان کمک کنیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که این بنیان نیکویی که پایه‌گذاری شده؛ سال‌های سال ادامه داشته باشد و دو مجموعه بتوانند درکنار هم ، گام‌های موثری را در تامین مایحتاج هموطنان و بخصوص اقشار کم درآمد و حمایت از تولید ملی بردارند. گفتنی است، در پایان جلسه تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه به امضاء مدیران رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها