mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۴۸ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۲۸
تعداد بازدید: ۱۷۶۱
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با اشاره به اجرای پروژه ماهی در قفس توسط شرکت پروتئین گستر سینا وابسته به بنیاد مستضعفان در منطقه چاه پهن استان بوشهر گفت: این طرح با ظرفیت ۲۰ هزار تن می تواند الگویی برای منطقه جنوب کشور معرفی شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، عبدالکریم گراوند ظهر شنبه در بازدید از طرح پرورش ماهی در قفس در خلیج فارس اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه صید و صیادی و همچنین پرورش آبزیان ظرفیت های بسیار خوبی دارد.


وی به ارتباط گسترده مردم با مشاغل مرتبط با دریا اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر صید و صیادی، آبزی پروری یکی از مهمترین صنایعی است که در استان بوشهر گسترش یافته است و تلاش می شود پرورش آبزیان بیش از پیش توسعه یابد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه خلیج فارس فرصت بسیار خوبی برای اجرای طرح پرورش ماهی در قفس است، اضافه کرد: طرح پرورش ماهی در قفس در آبهای استان بوشهر توسط یکی از شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان در استان بوشهر اجرا شده است.

وی به اشتغال زایی مناسب اجرای این طرح ها اشاره کرد و افزود: تاکنون ۱۲ قفس برای پرورش ماهی در آب های استان بوشهر نصب شده که دارای ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال است و برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است که با تکمیل زنجیره تولید زمینه اشتغال هزار نفر فراهم می شود.

گراوند با اشاره به صدور ۵۰ مجوز سرمایه گذاری پرورش ماهی در قفس در استان بوشهر خاطرنشان کرد: مشارکت مردم ساحل نشین استان بوشهر در اجرای پروژه پرورش در قفس شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به اجرای پروژه ماهی در قفس توسط شرکت پروتئین گستر سینا بنیاد مستضعفان در منطقه چاه پهن استان بوشهر، بیان کرد: این طرح با ظرفیت ۲۰ هزار تن می تواند الگویی برای منطقه جنوب کشور معرفی شود. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها