mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۱ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۳۲
تعداد بازدید: ۳۲۶۳
فراخوان سومین دوره اعطای جایزه ملی تعالی و پیشرفت از سوی دبیرخانه جایزه تعالی جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، علاقه‌مندان به شرکت در سومین دوره اعطای جایزه ملی تعالی و پیشرفت می‌توانند با مراجعه به سایت جایزه ملی تعالی و پیشرفت به ادرس www.iriaward.ir و طی مراحل ثبت نام در سومین دوره اعطای جایزه ملی تعالی و پیشرفت شرکت کنند.


به گفته برگزار کنندگان این همایش، هدف از برگزاری این جایزه، پیاده‌سازی، اجرا و ارزیابی سازمان‌ها در چارچوب سیاست‌های کلی نظام، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، توسعه فرهنگ تعالی در سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات سراسر کشور، توسعه فرهنگ الگوی اسلامی– ایرانی پیشرفت در سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات سراسر کشور، ایجاد وحدت و همدلی بیشتر میان کلیه بنگاه‌های اقتصادی کشور و تبادل تجربیات با دعوت از حوزه‌های مختلف تولیدی و خدماتی–دولتی و خصوصی است.

همچنین بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی توأم با خلاقیت و نوآوری در سازمان‌ها، تشویق سازمان‌ها برای اجرای فرآیند خودارزیابی جهت شناخت نقاط قوت و نقاط قابل بهبود، تقویت قابلیت‌های سازمانی به منظور چابکی سازمان‌ها در کسب و کار، تقویت تعامل اثربخش و سازنده در درون و بیرون سازمان، ارج نهادن به سازمان‌های متعالی و بهره‌ور و تقدیر از مدیران و کارکنان آن‌ها را می‌توان از دیگر اهداف برگزاری دوره ای این جایزه توصیف کرد.

گفتنی است جایزه ملی «تعالی و پیشرفت» نخستین مرتبه در زمستان سال ۹۵ به شرکت کنندگان برگزیده اهدا شدو دومین دوره آن با استقبال فزاینده شرکت کنندگان مواجه شد. امسال نیز همایش سومین دوره این جایزه بهمن ماه 97 برگزار می‌شود. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها