mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۸ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۶۰
تعداد بازدید: ۲۰۲۱
حضور موثر شرکت پارس نما تک آیریک در نمایشگاه صنعت ساختمان
شرکت پارس نما تک آیریک که برای نخستین بار در نمایشگاه صنعت ساختمان شرکت می کرد ، موفق به مذاکره با چندین مجموعه داخلی و خارجی برای اجرای پروژه نمای GRC شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، شهاب وکیلی ، رئیس هیات مدیره شرکت پارس نما تک آیریک، از شرکتهای وابسته به بنیاد مستضعفان ضمن اعلام حضور این مجموعه در هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان گفت : امسال با نظر هیات مدیره برای نخستین بار در نمایشگاه صنعت ساختمان شرکت کردیم تا بتوانیم شیوه اجرای نمای ساختمانی GRC را معرفی و در جهت جذب مشتریان تلاش کنیم.


وی در تشریح دستاوردهای حضور در این نمایشگاه با ذکر اینکه بسیاری از مسئولان و کارشناسان خبره داخلی و خارجی مرتبط با صنعت ساختمان از این نمایشگاه دیدن کردند گفت : خوشبختانه این نمایشگاه برای ما دستاوردهای بسیار خوبی را به همراه داشت که از آنجمله می توان به مذاکره با یک شرکت عمانی و یک شرکت ایرانی فعال درآفریقا برای حضور در این کشورها و اجرای پروژه نمای ساختمانی GRC اشاره کرد که امیدواریم با پیگیری های انجام شده ، در آینده شاهد تحقق ان باشیم.

گفتنی است ،  شیوه اجرای نمای ساختمانی GRC ، شیوه ای نوین در عرصه "نما"ی ساختمانی است که به دلیل سبک بودن ، و طول عمر طولانی ، سرعت بالای نصب آن و کاهش زمان اجرای پروژه و همچنین پتاسیل های این نما در اجرای نماهای منحنی مشبک و طرح برجسته؛ به یکی از روش های پرطرفدار در صنعت ساختمان بدل شده است . وکیلی در خصوص ویژگی های این شیوه نیز گفت : در این شیوه ، بسته به شرابط و محل پروژه و بارهای وارده مانند باد و زلزله و برف و غیره ، نمای ساختمان محاسبه می شود ضمن آنکه از لحاظ مقاومت آن در برابر ریزش و چه از منظروزن و مدت زمان لازم برای نصب آن ، از ویژگی های خاصی برخوردار است که این شیوه را شاخص کرده است.


وی تصریح کرد: در راستای انتقال دانش فنی و تجربیات اجرایی تعدادی از مهندسان و کارشناسان این شرکت  برای اجرای چنین طرحی ، به کشور چین اعزام شدند و بعد از گذراندن دوره ای یکماه به کشور بازگشتند و هم اینک به مدد کارخانه ای که در همین خصوص در شاهین شهر احداث کرده ایم قادریم تا بخش اعظمی از بازار "نما"ی ساختمانی را در کشور از ان خود کنیم که با تلاش های صورت گرفته این امر دست یافتنی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها