mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۵۹ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۴۶۸
تعداد بازدید: ۲۴۹۳
مدیر توانمندسازی بنیاد علوی از انعقاد قرار داد ۱۶۷۷ طرح تولیدی و اشتغال زایی با بانک های عامل خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح با اشتغال ۱۴ هزار نفر ۸۱۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، ابراهیم عصمت‌لو در نشست بررسی طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر با تاکید بر توجه بنیاد علوی به توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی در نقاط محروم، روستایی و مرزی کشور اظهار داشت: قابلیت‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی در  مناطق محروم و مرزی در بخش‌های گردشگری، کشاورزی و تولید صنایع دستی، صنعتی و صنایع فرآوری بررسی و زمینه اشتغال روستائیان فراهم می‌شود.


وی با اشاره به تصویب یک‌هزار 677 طرح اشتغال‌زایی در روستاها و نقاط محروم کشور خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح‌ها بنیاد علوی قرارداد تامین تسهیلات اعتباری منعقد کرده که افزون بر 813 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیر توانمندسازی بنیاد علوی با بیان اینکه بیش از 14 هزار فرصت شغلی در روستاها و نقاط محروم فراهم می‌شود تصریح کرد: تاکنون 833 طرح با اشتغال 7 هزار نفر در مرحله بهره‌برداری قرار گرفته است.

عصمت‌لو ظرفیت استان بوشهر در جذب تسهیلات اعتباری اشتغال‌زایی روستایی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در استان بوشهر 45 طرح اشتغال‌زایی روستایی در مرحله قرارداد رسیده است.

وی از پرداخت 31 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی خبر داد و تصریح کرد: در پرداخت این میزان تسهیلات 540 اشتغال در روستاها و نقاط محروم ایجاد می‌شود که تاکنون 8 طرح آن تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر توانمندسازی بنیاد علوی از افزایش پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در نقاط محروم و روستایی خبر داد و خاطر نشان کرد: سقف پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی و نقاط محروم در سال قبل 20 میلیارد تومان بود که امسال به 25 میلیارد تومان افزایش یافته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها