mfnews.ir

انتشار: ۰۰:۱۲ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۰۲
تعداد بازدید: ۱۶۸۲
مهدی چنگیزی، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شركت طی مصاحبه ای با سایت www.ndco.ir از موفقیت كسب ركورد قابل تحسین 4 سال كار بدون حادثه دستگاه حفاری خشكی NDC- 114 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی شركت حفاری شمال - مهدی چنگیزی، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شركت طی مصاحبه ای با سایت www.ndco.ir  از موفقیت كسب ركورد قابل تحسین 4 سال كار بدون حادثه دستگاه حفاری خشكی NDC- 114  خبر داد.

وی با بیان اینكه رعایت الزامات HSE تاثیر بسزائی در افزایش بهره وری و رشد اقتصادی شرکت دارد و یكی از عوامل بسیار مهم و نقش آفرین در رسیدن به توسعه پایدار می باشد؛ گفت: تمامی هزینه هایی كه در جهت بهبود شرایط ایمن محیط كار و ارتقای سطح فرهنگ والای HSE صورت می پذیرد نه تنها باعث حفاظت از جان و سلامتی افراد و صیانت از محیط زیست می شود، بلكه یك سرمایه گذاری بسیار مطمئن درمسیر پیشرفت اجتماعی و اقتصادی جامعه نیزخواهد بود.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شركت حفاری شمال در ادامه از تلاش  و كوشش شبانه روزی كاركنان سختكوش دستگاه حفاری خشكی NDC- 114  كه در مدت زمان چهار سال گذشته با توجه دقیق و عمل به موازین و مقررات HSE، باعث شده اند هیچ عضوی از پیكره انسانی شركت حفاری شمال در آن دستگاه، آسیب نبیند قدردانی و تشکر کرد.

وی در پایان ابراز امیدواری داشت كه با لطف پروردگار بزرگ، شاهد توفیق روز افزون همه همكاران عزیز در جهت تداوم این روند مطلوب و سربلندی بیش از پیش شركت حفاری شمال در راستای اعتلای میهن عزیزمان باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها