mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۳۲ - ۰۷ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۲۵
تعداد بازدید: ۱۲۳۶
کمیته فنی پسته شرکت های کشاورزی تحت پوشش هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد در محل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران برگزار گردید.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، کمیته فنی پسته شرکت‌های تحت پوشش هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان در شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران برگزار شد.


در روزهای 4 و 5 شهریور کمیته فنی پسته با حضور ریاست محترم هیئت مدیره هلدینگ جناب آقای مهندس سمیعی و اعضاء کمیته فنی باغبانی پسته و کارشناسان محترم هلدینگ و شرکت های تابعه در شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران تشکیل و برگزار گردید.

در اولین روز برگزاری کمیته، اعضاء با حضور در واحدهای گیو، مختاران و موسویه ضمن بازدید از باغات پسته بارده و جدیدالحداث و اقدامات صورت گرفته مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دادند.

در دومین روز جلسه پرسش و پاسخ و همچنین دوره آموزشی با حضور آقای دکتر حکم آبادی ،کارگاه آموزشی پسته نیز برگزار گردید. در طی برگزاری کمیته آقای مهندس سمیعی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته با اشاره به اجرای طرح های توسعه باغات پسته در شرکت پیوند خاوران به عنوان بزرگ ترین دارنده باغات پسته در استان خراسان جنوبی و منطقه شرق کشور ، این اقدام را گامی مهم در پیاده سازی سیاست های ابلاغی بنیاد مستضعفان بر شمرد.

اجرای توسعه باغات پسته طبق زمان بندی و در سطوح پیش بینی شده با انجام مناسب فعالیت های باغی خصوصاً کنترل کامل آفت پسیل پسته بدون مصرف سموم و اجرای سیستم آبیاری قطره ای در کلیه باغات طی یکسال گذشته از مهم ترین اقداماتی بود که نظر مثبت و مساعد حاضرین در این کمیته را به خود جلب کرده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها