mfnews.ir

انتشار: ۲۱:۳۲ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۳۹
تعداد بازدید: ۱۵۷۳
تعداد 2500 نفر از پرسنل و خانواده های واحد معاونت فنی ، مهندسی و حفاظت نیروی انتظامی ، جشن تکریم و بزرگداشت نیروی انتظامی را در روز دوشنبه پنجم شهریورماه سال جاری در مجموعه ارم برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی ارم سبز به نقل از ایرج جهانگیر مدیر عامل این مجموعه پس از درخواست نیروی انتظامی مبنی بر برگزاری اردویی یک روزه در مجموعه ارم با توجه به نقش ارزنده این ارگان زحمتکش با این پیشنهاد موافقت بعمل آمدو در نهایت پس از هماهنگیهای انجام شده تعداد 2500 نفر از پرسنل و خانواده های واحد معاونت فنی ، مهندسی و حفاظت نیروی انتظامی ، جشن تکریم و بزرگداشت نیروی انتظامی را در روز دوشنبه پنجم شهریورماه سال جاری در  مجموعه ارم  برگزار کردند.

 

 در این مراسم  پس از پخش سرود ملی و تلاوت قرآن ،حجت الاسلام توسرکانی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در مورد جایگاه و تکریم نیروی انتظامی به سخنرانی پرداخت. اجرای موسیقی و برگزاری مسابقه از بخشهای مختلف این جشن با شکوه بود.

پس از برگزاری این جشن در مجاورت دریاچه زیبای پارک ارم ،حضار از امکانات تفریحی شهربازیهای 1و 2 ارم سبز استفاده کردندو روز سرشار از خاطره ای را با گرفتن عکسهای خانوادگی و دوستانه به پایان رساندند.

لازم بذکر است که کلیه دستگاههای دولتی و خصوصی می توانند اردوهای بزرگ خانوادگی خود را در قالب جشن گروهی و با تخفیفات ویژه در مجموعه ارم برگزار نمایند. همچنین متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 44140800 واحد بازاریابی تماس حاصل فرمایند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها