mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۶ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۵۱
تعداد بازدید: ۱۴۲۸
مدیر طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان در لنده خبر داد:
مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده از ساخت بزرگترین مرکز توانبخشی معلولان استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان لنده در چندین فاز اجرایی خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، سیدمحمدعلی پوریزدان پرست در دیدار مدیرکل سازمان بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد و فرماندار شهرستان لنده با اشاره به مشکلات حوزه معلولان گفت: طرح های خوبی در آینده با همکاری و مشارکت 50درصدی ادارات در سطح شهرستان لنده به خصوص در حوزه اشتغال روستایی انجام خواهیم داد.


وی افزود: یکی از مهمترین طرح های که در حوزه توانمندی معلولان انجام خواهدشد بحث کمک های متقابل به جهت توانمند سازی معلولان است که سهم سازمان بهزیستی در این حوزه 50درصد و سهم بنیاد مستضعفان نیز 50درصد است که به دلیل عمق محرومیت و نیاز اساسی مرکز توانبخشی بچه های آسمان مبلغ 500میلیون ریال بنیاد مستضعفان به این مرکز کمک کرده است.

مدیر اجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان شهرستان لنده تصریح کرد:  سازمان بهزیستی کشور می بایست یارانه مرکز بچه های آسمان را از 10نفر به 50نفر ارتقا دهد تا بنیاد نیز بتواند برابر سهم مشارکتی خود در این زمینه نیز حمایت های بیشتری از این مرکز داشته باشد.

یزدان پرست اظهارکرد: به دنبال ایجاد و ساخت بزرگترین مرکز توانبخشی نمونه استان کهگیلویه وبویراحمد در شهرستان لنده هستیم که سازمان بهزیستی می بایست زمینه تامین 600متر زمین جهت احداث چنین مرکزی را برای بنیاد در اسرع وقت آماده نمایید تا در چندین فاز عملیات اجرایی آن شروع شود.

وی تاکیدکرد: بنیاد مستضعفان با راه اندازی این مرکزی به منظور توانمند سازی معلولان در سطح شهر و روستاها بیشترین همکاری را خواهد داشت ولی سازمان بهزیستی نیز باید مشارکتی 50درصدی در حوزه های مختلف داشته باشد.

مدیراجرایی طرح پایلوت اقتصادی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده گفت: معلولان ، زنان خود سرپرست و زنان مطعلقه نیز می توانند از طرح های اشتغالزایی برای توانمند سازی استفاده کنند که در این بین می بایست آموزش های فنی و حرفه ای را گذرانیده باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها