mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۱ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۵۳
تعداد بازدید: ۱۴۱۶
با اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار
فرماندار لنده گفت: با تخصیص اعتباری بالغ بردو میلیارد تومان از طرف بنیاد مستضعفان ، 100هزار اصله نهال در شهرستان لنده استان کهگیلویه و بویراحمد کاشته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ؛دارا کریمی نژاد  گفت: اعتباری بالغ بردو میلیارد تومان از طرف بنیاد مستضعفان برای خرید  100هزار اصله نهال در شهرستان لنده پیش بینی شده است که با توجه به ملاحظات زیست محیطی  منطقه ای این امر انقلاب بزرگی در حوزه کشاورزی شهرستان ایجاد می‌کند.

 دکتر کریمی نژاد به نقش درخت و باغات در زندگی بشر اشاره کرد و گفت: باغداران با درخت پروری و باغداری خویش مظهر خلیفه الهی هستند؛ زیرا یکی از نقش های خلافت الهی، ظهور در ربوبیت و پروردگاری است که باغداران با این کار خویش آن را به خوبی به نمایش می گذارند.

وی ضمن دعوت از مردم و خصوصا روستائیان جهت رونق بخشی به امر کشاورزی و باغبانی گفت:خوشبختانه بنیاد مستضعفان برای شهرستان لنده طرح های مختلفی خصوصا در زمینه توسعه کشاورزی و دامداری در دستور کار دارد که فرصت بسیار مناسبی را برای مردم این شهرستان رقم خواهد زد.

کریمی نژاداطهارداشت: بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود باعث ایجاد تحول شگرف در بخش کشاورزی شهرستان لنده خواهد شد و این مهم اکنون در دستور کار مسئولان است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها