mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۵۸ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۶۶
تعداد بازدید: ۱۱۳۹
سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در مراسم افتتاح اورژانس بیمارستان شهید بهشتی چالدران گفت: از بنیاد مستضعفان و مدیر عامل بنیاد علوی در به ثمر رسیدن این پروژه تشکر ویژه دارم.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی در مراسم افتتاح اورژانس بیمارستان شهید بهشتی چالدران از تمام کسانی که برای به اتمام رسیدن این پروژه کمک کردند، تقدیر کرد و گفت: به ویژه از بنیاد مستضعفان و مدیر عامل بنیاد علوی در به ثمر رسیدن این پروژه همکاری کردند، تشکر ویژه دارم.


دکتر هاشمی افزود : منطقه چالدران می تواند محور توسعه باشد اگرچه خاطره ای تلخ دارد، اما مردم به این شهر بیایند و زیبایی ها را ببینند.

وزیر بهداشت یکی از دلایل سفرش به آذربایجان غربی را حضور در چالدران عنوان کرد و گفت: هرگاه فرصت دست دهد، بازدید از این شهر زیبا، با مردم دوست داشتنی و طبیعت بکر را در برنامه دارم.

دکتر هاشمی خاطرنشان کرد: امیدواریم در مدیریت کشور از آن نوع اشتباهاتی که منجرب حادثه چالدران شد، اتفاق نیفتد و اشتباهات فردی، شخصی، اعتماد به نفس های بی جا، و روش های غیر علمی مبنای تصمیم گیری در مجلس، دولت و قوه قضائیه در اداره کشور نباشد.

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه هم دنیا به ایران و هم ایران به دنیا نیاز دارد، گفت: شرایط سیاسی همیشه یکسان نیست، اطمینان دارم این منطقه یکی از محورهای توسعه خواهد بود شک نکنید با برخی از همسایگان (نه از جانب ما) هر چه بیشتر محبت می کنید کمتر وفا می بینید، اما در این منطقه مطمئن باشید پلدشت، شوط، ماکو و چالدران محور توسعه ایران هستند و دروازه ایران به سمت اروپا محسوب می شوند که انشالله اگر شرایط سیاسی کشور در وضعیت باثبات‌تری قرار گیرد، این مناطق بسیار رشد خواهند کرد؛ بنابراین جوانان امیدوار باشند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها