mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۱ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۶۹
تعداد بازدید: ۱۹۰۶
استاندار قزوین و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با حضور در شرکت مگسال از واحدهای کشاورزی و دامپروری این شرکت بازدید کردند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت مگسال، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و خمسه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در راستای حمایت از اشتغال و تولید ملی با حضور در شرکت مگسال از واحد های کشاورزی و دامپروری این شرکت بازدید کردند.


مهندس مسعود نیکدل مدیرعامل شرکت مگسال، ضمن خیر مقدم به استاندار  و هیئت همراه به تشریح امکانات و توانمندی های شرکت و برنامه های صورت گرفته در خصوص پروژه پرورش بز شیری نژاد مورسیا، فعالیت دامپروری و توسعه بخش کشاورزی پرداخت و خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد فرصت های شغلی در منطقه شرکت مگسال تمام توان خود را بکار گرفته است. 

در ادامه استاندار قزوین ضمن تمجید از فعالیت‌های مهم صورت گرفته در پیشرفت دستاوردهای کشاورزی و دامی، شرکت مگسال را نمونه بارز خودکفایی ملی معرفی و با قدردانی از اینگونه تلاش‌ها در زمینه تولید و اشتغال از دستگاه‌های زیربط خواست تا در زمینه پیشرفت و ارتقای این شرکت و رفع موانع پیش رو همکاری های لازم را با مجموعه شرکت مگسال داشته باشند. 


زاهدی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه پرورش بز شیری مگسال افتخاری بزرگ برای استان قزوین به شمار می‌رود، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز به تشریح سیاست های حمایتی از بخش کشاورزی استان، علی الخصوص در راستای حمایت از پروژه های شرکت مگسال پرداخت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: