mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۶ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۵۷۲
تعداد بازدید: ۱۰۴۳
معاون آموزش و پرورش خبر داد:
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به رویکرد عدالت بخشی در برنامه های این وزارتخانه، گفت: بر این اساس تابستان امسال 10هزار دانش آموز مناطق محروم به اردوهای فرهنگی و ورزشی بنیاد علوی اعزام شدند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، علیرضا کاظمی روز یکشنبه در آیین اختتامیه برنامه های اوقات فراغت دانش آموزی در قزوین از حضور 10 هزار دانش آموز در اردوهای بنیاد علوی خبر داد و گفت: امروز کسی نمی تواند منکر نقش و اهمیت اوقات فراغت در تربیت اجتماعی دانش آموزان باشد. 


این مسئول خاطرنشان کرد: می توان با نگاه بلند مدت و برنامه ریزی شده در حوزه اوقات فراغت، آینده درخشانی را به منظور یک زندگی سعادتمند برای دانش آموزان رقم زد. 

وی با بیان اینکه این برنامه ها می تواند موجب شادی و فرح و نشاط در زندگی شود، اضافه کرد: رویکرد نظام تعلیم و تربیت بیشتر به فعالیت های تربیتی و گروهی برای تمرین مهارت ها در عرصه های مختلف زندگی باید سوق پیدا کند. 

کاظمی اظهار داشت: دسترسی به مسایل علمی به راحتی میسر است اما کسب موفقیت در عرصه های مختلف زندگی بسیار اهمیت دارد و از طریق همین گونه برنامه ها به دست می آید. 

وی یادآور شد: برنامه های اوقات فراغت در تابستان پایان نمی یابد بلکه شروع و پایان یک دوره اوقات فراغت است و اتفاقا دوره جدید آن با شروع مهرماه و فعالیت معلمان آغاز می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها